Штора с кисточкой• Изменено 19 августа 2025

Вчителі просять підвищення зарплатні! SOS! Друга тема!

На жаль наша петиція нічого не дала, ніхто и нічого підвищувати не збирається! Навіть лікарям пообіцяли, а нам вже роками платять одну й туж саму заробітню плату! Скоро починається новий навчальний рік, а ми при цьому віддаючи усі сили на складне навчання заробляємо такі копійки на які вже неможливо навіть два тижні прожити! Не усі з нас мають ті спеціальності на яких можно заробляти репетиторством, держава нас не поважає. Як жити в таких умовах - незрозуміло.
Мама Никитки-2• 20 августа 2025
Ответ длятянитолкайка
Звідки Ви знаєте, як він працює? От звідки? З перемоги у конкурсі? З гарної ’картинки’. Сміх та й годі...
При цьому я не можу оцінювати його звичайні уроки, стосунки з усіма учнями, бо про таке не пишуть в інтернеті.
Та звісно. Образно ви в болоті, і всі інши. Бо така картинка вашого миру. Я не хочу більше сперечатись. Плавайте далі в своєму болоті…
тянитолкайка• 20 августа 2025
Ответ дляДівчина Бобула
і де ж ті 73 набрались? ніхто не вірив і на вибори не ходив.
А то всі були вчителі? Точно?
І всі вчителі, які ходили на вибори, голосували за Порошенка?
тянитолкайка• 20 августа 2025
Ответ дляНічна ненажера
Вона включається розрахунку відпускних, і не виплачується окремо, тобто середня у вас з врахуванням цієї доплати.
Ну, поки табульку не побачу, то дуже сперечатися не буду. Але чомусь цю доплату не включили до зарплатні. Чому?
тянитолкайка• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Не може такого бути. Який ще паспорт. 18 академічних годин і все.
Це парафія класного керівника.
тянитолкайка• 20 августа 2025
Ответ дляМама Никитки-2
Нормально я гуглю. А ви як хотіли, податки не платити?
Ви ще й розуміти прочитане не вмієте, не те що гуглити.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
За мінімалку? Кому воно треба накатувати.
Ну покажіть, де з порогу мвксималку дають.
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ длятянитолкайка
Це парафія класного керівника.
А класне керівництво не потребує додаткового часу? Бо як зарплату дивляться, то не бачать що це за години і класне керівництво. А то вже бачите робочий тиждень вчителя складається з годин, методичного дня і роботи класного керівника.
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Продавець в АТБ і то більше отримує з порогу.
тянитолкайка• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Та тут багато чого не бачать. Тому щось доводити змісту немає. Той, хто не пов´язаний з освітою, з роботою у школі, а особливо у звичайній школі ’без понтів’, не зрозуміє.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну то йдіть продавцем. Відпахаєте зміну 12 годин і дадуть більше ’з порогу’. Не треба хоч мені розказувати про мега складну вчительську працю. Не йдуть у ту школу, в основному, через придуркувату систему і , вибачте, але як є - колектив, який може в рамках цієї системи функціонувати. А так то можна в освіті нормально заробляти. І на старті ніде медом не помазано.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Так за нього доплата іде, ніби ж ще не зняли
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Так тоді не говоріть, що зарплата 17 тисяч за 18 годин, а 17 тисяч за 40 годин в тиждень.
Пацелуйнитуда• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Проблема в тому, що за нашу мінімалку 6 тис грн це голодному й обірваному ходити. Особливо тому, хто працює з людьми, з дітьми, як бути? Без зачіски, без макіяжу, обірваний або в секонді купленому в останній день завозу, в стоптаному дірявому взутті, Ви уявляєте такого працівника освіти чи культури?А як інакше, якщо з 6 тис комуналку заплатив і на їжу вже не вистачить, не те що на інше.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
А для кого ви собі уявляєте має бути нормально мінімалка? Назвіть цю сферу. А то у нас освіта і культура самі обділені, а як медсестра то ’уколи поставить’, а двірник ’посуду помиє’. Мінімалка це впринципі скрізь мало. Але мінімалка вчителя займає пів робочого дня, є певні соціальні бонуси тощо. Це влаштовувало б людей на певний час для здобуття кваліфікацій, але, повторюсь ще раз, сама дурнувата шкільна система відлякує людей. В деяких сферах безкоштовно працюють, доки напрацюють резюме. Це не щось нове.
Пацелуйнитуда• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Так, самі обділені, так і є. В освіті ще більш менш у тих хто давно працює зарплати, а в культурі навіть з максимальним стажем і керівною посадою менше 10 тис грн зарплатня. І робочий день 8 годин. Ціни виросли в 2-3 рази на все, а зарплатню роками не підвищують. Яку тоді якість роботи можна вимагати? Не потрібна освіта, культура? Читала як в Америці підрахували, що коли закривається бібліотека, через кілька років потрібно будувати нову тюрму. Там підтримують розвиток населення, а в нас, на жаль, ніхто не дивиться наперед.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Так звідкіль 40 годин?
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Так звідкіль 40 годин?
Шоб зарплата була 17 тисяч, це треба мати десь 22 години, підготовка до уроків мінімум 5 год в тиждень, паперова робота і адмін робота мінімум 5 год в тиждень, робота класного керівника- мінімум 5 год. От і виходить мінімум 37 год.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Ну то 17 тисяч непогана зарплата на сьогодні для держсектору, явно не мінімалка, що вам муляє. Весь соцпакет, офіційна зп, гарна відпустка. Готуйте дітей до зно на хороші бали - це дорого. Але тут одними ’планами’ не обійдешся, звісно.
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
А жити коли?
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Для держсектору не погана, а для життя?
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
А жити коли?
Так вам їхати чи шашечки? Не беріть 22, беріть 18.
Svitlo_• 20 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Ага, 4 години зроблять погоду, а зарплата стане 13 тисяч. Та діло не в цьому. А в тому, якщо заробітної плати за повний робочий день не вистачає, то значить оплата праці ненормальна.
І як тільки вчитель бере репетиторство - то на підготовку до уроків в школі в нього часу не буде. То це саме держава має визначитись - їм їхати чи шашечки.
Цикавенная• 20 августа 2025
Ответ дляSvitlo_
Звісно зроблять. Підготовка до нмт 700-1000 грн, а тут ти глянь, вже ’тих чотири години’. То тих чотири години це ж академічних, чи яких? Чи в зворотній бік то чистих чотири? Тоді чому ви нарахували замість 22х тридцять шість, якщо це таки чотири години?
Svitlo_• 21 августа 2025
Ответ дляЦикавенная
Бо чи 18 годин чи 22 години академічні - вся інша робота нікуди не дінеться. І репетиторство всеодно модна брати лиш після закінчення занять у школі. Плюс менше годин - буде більше вікон - дверей. З школи ти всеодно не підеш раніше. І останнє - не вчитель вибирає 18 годин йому брати чи 22 години, а керівництво, яке розподіляє години.