Бла бла бла• 19 августа в 10:26

Мініатюри парфумів. Користуєтесь? Колекціонуєте?

Кілька років тому у мене був флакончик 5мл Versace Versense, от не змогла користуватись без розпилювача. Зараз маю чималу колекцію парфумів, бачу що мені 5-10 мл аромату вистачить, щоб насолодитися, поностальгувати і флакончики міні - копії більш об´ємного оригіналу - будуть радувати око на парфумерній полиці. Може є які секрети користування, це просто намаз на шкіру як роликові? В інстаграм попала на сторінку магазину мініків і пропала...все хочеться-)
ЯспАкойнаЯ• 19 августа в 10:27
ароматы для вас, а не наоборот
покупать и не пользоваться - я не понимаю
Безпринципова• 19 августа в 10:28
Не колекціоную.Є 2 повнорозмірних на рік-літо і зима,закінчилися-нові.
Електрохарчування• 19 августа в 10:32
Я люблю мініки. Щоб розносити і зрозуміти аромат саме той формат. Відливантів не люблю. Там ще й флакончики оригінальні. Тільки от чи оригінал в тих мініках?
Начальник Анонимов• 19 августа в 10:32
Можна сторінку з інсти? люблю таке
12 галюцинаций• 19 августа в 10:35
Користуюся мініками, є мініатюра Versace Crystal Noir та Burberry Goddess. Здайте магазин з мініатюрами)
Електрохарчування• 19 августа в 10:37
Підкажіть, де дивитися за мініками? Бо щось мало ароматів бачу в такому форматі.
Тріль!• 19 августа в 11:34
мені подобаються мініки тільки візуально )) користуюсь ними не часто, не дуже зручно наносити. Але все оно купую, бо гарно ж
Великі формати в моїй колекції завжди є теж. Взагалі люблю свою полочку з парфумами )
Я погнала• 19 августа в 13:33
Я набираю шприцом из миниатюрки и переливаю в обычный пробник с распылителем
Я погнала• 19 августа в 13:40
Ответ дляЕлектрохарчування
Ну смотря где вы их покупаете.
У меня все миниатюрки из наборов и Адвентов , заказываю только с Ин.сайтов , поэтому не сомневаюсь.
Я погнала• 19 августа в 13:41
Ответ дляЕлектрохарчування
Их ооочень много . Посмотрите jomashop , скоро там начнутся классные скидки.
МояХатаЗкраю• 19 августа в 13:43
Мала десь років 10 тому невелику колекцію мініатюр. Чисто для візуального задоволення. Після народження дитини пріоритети і загалом ставлення до парфумів змінилося, і я подумала, а нахіба воно мені. І все розпродала. Зараз купую семпли з розпилювачем, якщо дуже хочеться.
автор Бла бла бла • 19 августа в 14:16
Дівчата, я не знаю, чи оригінали в тому інста магазині, що я підписалась. І як би це не розцінили як рекламу. Ось була в Єві, там теж чимало мініатюр.
автор Бла бла бла • 19 августа в 14:22
Якщо я, крім Єви, назву ще Орг.парфум і дам скріни на ці 2 сторінки, то це ж не реклама, так?
Я погнала• 19 августа в 14:41
Ответ дляМояХатаЗкраю
Где продали , быстро ?
У меня стоит десяток хороших миниатюр , никак руки не дойдут выставить где-нибудь.
МояХатаЗкраю• 19 августа в 15:37
Ответ дляЯ погнала
Где продали , быстро ?
Везде - на Кремчике, лохе и здесь на кидстаффе. Больше всего продалось на Кремчике, но и на лохе и здесь тоже немного купили.
Я погнала• 19 августа в 15:53
Ответ дляМояХатаЗкраю
Спасибо. У вас были с коробочками ?
У меня ниша почти вся в коробочках , но в наборах часто без , просто флакончик.
Я погнала• 19 августа в 15:56
Ответ дляМояХатаЗкраю
В Адвентах их кладут в коробку от Адвента , без родной коробочки.
МояХатаЗкраю• 19 августа в 16:01
Ответ дляЯ погнала
Спасибо. У вас были с коробочками ?
Почти все были без коробок. Батч-код ведь есть, я фотографировала при вопросах покупателей.
Сизоока бестія• 19 августа в 21:58
Ответ дляЯ погнала
Ух , супер , это уже новый Адвент Дугласа ? Где вы его купили ?
Я погнала• 19 августа в 23:42
Ответ дляСизоока бестія
Нет, это прошлогодний. Я, из-за хороших кремов, себе 2 одинаковых Адвента купила, но некоторые позиции, такие как эти миниатюрки, мне в двойном экземпляре не нужны, так и лежат в нем 😂.
Покупала на немецком сайте Дугласа ( такие Адвенты только в Германии были) .
Малинка• 26 августа в 19:39
Вы меня заразили этими Миниками. Уже купила первый