Муркошечка• 19 августа в 11:49
Київ, ви теж платите?
Київтеплоенерго присилає щомісяця 250-350 грн. за Постачання теплової енергії - ТЕ(ЦО), із врах. обсягів витр. на функціонування. І весною (коли вже не опалювали) і ціле літо приходять платіжки. В минулому році щось там весною приходило, перерахунок, ну ок... сплатила, потім близько 40 грн. приходило, а в цьому році такі суми... за що? яке оплаення літом і фукціонування? окремо є Абонентське обслуговування (ПАО ТЕ), Абонентське обслуговування (ПАО ГВ), а це що? У всіх такі суми?
Щаслива Я• 19 августа в 14:44
Ответ дляБолеИменее
Нам не підняли і тому у нас все старе та іржаве. Немає ремфонду.
А нам підняли і все одно все старе і ржаве
Муркошечка
• 19 августа в 15:16
Ответ дляДоктор Варвар
В Полтаві за теплопастачання в неопалювальний сезон плачу 563 гривні кожного місяця.