Глубоководная селедка• 19 августа в 13:13
Електрическая зубная щетка или обычная
Чем вы пользуетесь и почему?
Результат:
вже голосів:
35 (64.81%)
Електрическая
18 (33.33%)
Обычная
1 (1.85%)
Я не чищу зубы
База_птеродактилей• 19 августа в 13:33
Обычная и ирригатор, зубная нить. Ультразвуковая и электрическая тоже есть ,но они не для моего случая
Шукаю трусики• 19 августа в 15:32
Ответ дляВинник
Электро, при кривых руках, может выбить зубы (прочитано в инете).
О, це про мене) повідколювалися нарощені частинки зубу) тому у мене тільки звичайна. А що робить ультразвукова, наліт відчищає?
Винник• 19 августа в 15:42
Ответ дляШукаю трусики
’що робить ультразвукова’
Не скажу, не чула.
Порада, в мене норм щітка, ні електро.
Нормальна відновлююча паста.
Не заморочуюсь. Дехто ірігатори використовує ( що толку, якщо всередину не заглянеш...)
Не скажу, не чула.
Порада, в мене норм щітка, ні електро.
Нормальна відновлююча паста.
Да Щас же• 19 августа в 16:05
звуковая. гораздо лучше чистит.
чувствительные десна, жестка щетка не подходит к сожалению, а мягкая вообще не чистит. поэтому звуковая залетела норм
Кукусикиииииии• 19 августа в 19:49
Я после электро не могу чистить обычной - ощущения просто ужасные после обычной
Знаю бакси• 19 августа в 21:32
Я користуюсь обома. Хочу ще іригатор, бо через скупченість зубів ниткою тяжко і малоефективно коритуватись
Ультразвукова була не дочищала. Останні багато років мені підійшла досить бюджетна щітка. З тонкими щетинами. Взагалі , завжди обирала з тонкими , типу’шовкові нитки’ , але останніми роками jordan і паста biorepair , ну і нитки теж. Ц мене щільні зуби, дуже багато нальоту і всі пломби між зубами.