Гага Газу• 19 августа в 14:07
Как улучшить внешность?
Володарка мрій• 19 августа в 14:09
Ходить в спортзалл, сделать красивую укладку волос, помыть голову, придать красивую форму бровям
Дівчина Гілмор• 19 августа в 14:09
Де ви купили в Україні календар на 2025 рік на кацапській?
Леди Репях• 19 августа в 14:13
Жалуемся на тему. Сколько можно воровать чужие фото с целью обгадить?
Жертва интернета• 19 августа в 14:13
Ответ дляВолодарка мрій
Качать литсо?
Ms. Сама прямота• 19 августа в 14:18
Ответ дляДівчина Гілмор
С каких пор русский язык стал кацапским?
Веселуха Муха• 19 августа в 14:18
Ответ дляMs. Сама прямота
А який він?
Гостра на язик• 19 августа в 14:26
Ответ дляВеселуха Муха
В Україні такого немає
В вашей наверное да, в нашей Украине есть.
Веселуха Муха• 19 августа в 14:30
Ответ дляГостра на язик
В нашій є російська мова. Язик у корови
Гостра на язик• 19 августа в 14:31
Ответ дляВеселуха Муха
В нашій є російська мова. Язик у корови
Ну выйдите в ленту и посмотрите на каком языке большинство тем.
Цветочница• 19 августа в 14:40
Ответ дляMs. Сама прямота
с тех пор, как на нем календари на 2025 перестали печатать.
Розумна Губка• 19 августа в 15:56
В Україні потрібно не змушувати мову змінювати, а потрібно починати змінювати свою свідомість: допомагати один одному, а не наживатись під час горя, не обсирати один одного, а підтримувати, позбутись ’моя хата з краю ....’, об´єднуватись у боротьбі проти злодіїв в шахраїв у владі, проти корупції, навчитись разом відстоювати свої права і йти до переможного кінця і т д..... А не тикати мовою..... Тмути мовою один одному будемо тоді, коли завдяки нашим змінам, по які мною написано вище, закінчиться війна, буде подолана корупція, всі незаконно окуповані та забудовані ще до війни землі буде повернуто українцям, піднято економіку держави - от тоді вже можна і про мову говорити