Ро30BbIu_CJIoHuK• 19 августа в 14:18

Київ - Польща - Париж, який аеропорт порадите?

Всім привіт))
Таке питання, по вашому досвіду, якщо з Києва планувати подорож до Парижу: авто до Польщі, звідти на літаку до Парижу. Який аеропорт зручніше?
Поки схиляюсь до Кракова. Поділіться вашим досвідом, будь ласочка))
Mrs.Sexuality• 19 августа в 14:21
Варшава Шопен, Париж Шарль де Голь
постою_послушаю• 19 августа в 14:23
Я бы больше внимания обратила на аэропорт прилета: в Орли или в Шарль де Голль прилетать удобнее, чем в Бове
Однозначно• 19 августа в 14:24
Подивіться звідки літають рейси в Париж, АК, які вам подобаються та в ціну, яка вам підходить.
Фрекен бок• 19 августа в 14:44
Ответ дляОднозначно
Ну да, логично, не поняла почему автора интересует аэропорт, а не авиалинии и цена билета. Все аэропорты - плюс минус одно и тоже.
Бентливуман• 19 августа в 14:53
Ответ дляФрекен бок
нет, с аэропорта Бове больше часа добираться в Париж, почти 100км
автор Ро30BbIu_CJIoHuK • 19 августа в 15:24
Дякую всім за відповіді!
Не повністю пояснила питання. Задача така. Доїхати на авто до аеропорту, залишити на 4 дні на стоянці.
Поки маю два варіанта. Якщо рейс з Кракова (Бове) Райнейр : туди 6.55,/ 9.05 й назад 18,20 / 20.30. А якщо з Варшави (Шопен - Орлі) Візейр : туди 10.50 / 13.30, назад 14.05 / 16.20.
То по годинах цікавіше Краків, більше часу у Парижі в дні прильоту / виліту. А ось по зручності... Бове Райнейр чи Орлі Візейр?
Може хтось підкаже, чи залишали авто на паркінгах у Кракові чи Варшаві?
Бурундучиха• 19 августа в 18:22
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую всім за відповіді!
Краще з Кракова. Т.я. поки доберетеся до міста, то як раз прийде час заселення до готелю. І в день вильоту- виселення зранку і як раз до аеропорту доїхати.