Фима Собак• 19 августа в 19:47
Плитка печворк поділіться своїм досвідом
Дуже подобається така плитка 42 см * 42 см
Дуже хочеться покласти на підлогу у коридорі і ванній, а також як фартух.
Але хотіти одне, а як це все виглядає в житті не уявляю.
Як ви думаєте?
Будинок половина імітація бруса, половина декоративна молочна штукатурка.
Як ви думаєте?
Natalia505• 19 августа в 19:49
Мене навіть блідий малюнок на ламінаті часом дратує. Ваша дуже заляпана. Автор, на істину не претендую, кожному своє. Але візуально дуже шумить.
Фима Собак
• 19 августа в 19:50
Ответ дляNatalia505
От і я не знаю, фото це одне, як воно потім буде невідомо
Natalia505• 19 августа в 19:51
Ответ дляФима Собак
Це не класика. В контрастних відтінках, ріже без ножа. Якщо у вас дуууже здорова нервова система, сходіть в магазин подивіться вживу.
Фима Собак
• 19 августа в 19:53
Ответ дляNatalia505
Живу в селі, подивитися немає де
Психологічка• 19 августа в 19:54
Ми використовуватимемо в душовій в невеликій кількості , але окрім такого мотиву ще і зі « старінням «
Безпорадна Кроко• 19 августа в 19:55
Це взагалі не печворк, а системний візерунок. Така плитка -це класика середземноморських країн. Плитка доволі активна і вона гарно дивиться коли її не багато, суто на мій смак. Але комусь і на великих площах вона ок.
Барабан для дорослих• 19 августа в 19:59
Для ванної кімнати буде добре на підлогу. В коридор не дуже.
СирОжино пирОжино• 19 августа в 20:01
Ответ дляФима Собак
Все виглядає гарно, поки нове. Але в прибиранні це жестяк.
СирОжино пирОжино• 19 августа в 20:09
Ответ дляPrervana
Какой жестяк? Идеальная плитка. У меня пэчворк нежно любим
Да, я ж не против, любите.
Мы ж Вас знаем, косвенно. У вас реально все круто в доме и в квартире переделки. Но ваши советы по инвестициям и электричке я тоже помню
ДолькиКабана• 19 августа в 21:09
А вы в целом ок с яркими и контрасными узорами в интерьере?
Моя свекровь любит, ей чем пестрее, тем лучше. У меня же через 15 минут в её доме начинает рябит в глазах) Любой контрастный и рисунок с выраженным паттерном мне надоедает очень быстро. Такие, как я, вам напишут, что не надо, но вы лучше к себе прислушивайтесь ;) Ремонт должен вас радовать.
Качка в тапцях• 19 августа в 21:24
Губки-уточкой• 19 августа в 22:03
Ответ дляФима Собак
Живу в селі, подивитися немає де
Нарисуйте раскладку в какой-нить программе. Будет понятнее
Сусідка зверху• 19 августа в 22:05
Ответ дляДівчина Гілмор
фото
С маленькими типа камешками под стекло классная!