Интимная• 19 августа 2025

Стерво?

Ви любите бути стервами? Чому? Чи просто не можете з собою нічого зробити, бо воно з вас пре?
Девальвация• 19 августа 2025
Ні,не моє це
ОбережнаЯ• 19 августа 2025
Ой, ні. Я не приміряю ролі. Дію відповідно до ситуації.
Свекруховна• 19 августа 2025
Мене якщо особисто хтось зачепить то трохи яду можу пропускати. А так я дружелюбна
автор Интимная • 19 августа 2025
Ответ дляОбережнаЯ
А потім картаєте себе за це в думках своїх?
автор Интимная • 19 августа 2025
Ответ дляСвекруховна
Переживаєте потім чи ні?
автор Интимная • 19 августа 2025
Ответ дляДевальвация
Ні,не моє це
Коли поряд з вами така, що робите?
ОбережнаЯ• 19 августа 2025
Ответ дляИнтимная
За що? Не картаю, просто розумію, що в якісь ситуації могло бути більше профіту для мене, ніж я отримала.
Диви яка я пава!• 19 августа 2025
Только с теми, кто заслуживает это
Зам. зав. Анонима• 19 августа 2025
У мужчин принято считать стервой ту женщину, из которой не получилось сделать дуру
Свекруховна• 19 августа 2025
Ответ дляИнтимная
Переживаєте потім чи ні?
Більше ні.
От сьогодні нарада директорів.( нас шестеро)
Я ( так до слова) займаюся нерухомістю ( це не стосується моєї роботи) і моя генеральний знала і щось їй чи то спокою не дає це чи то що.. не знаю що на неї найшло і вона така: я от на розумію людей, які нерухомістю займаються, та це глупо, треба вкладали гроші у ETP..
Я зі всіх нас живу одна у своєму житлі ( не Україна) в вирвалося, що краще у своєму ніж перебиватися квартами ….і трохи грубо говорила
Така дурна розмова, я в шоці була . Ми ніколи не опускалися до такого рівня…
То я трохи переймалася що трохи там зміючкою була, але після обіду попустило
verschwommenheit• 19 августа 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Мне кажется Вы вчера сидели у меня на лице
Зам. зав. Анонима• 19 августа 2025
Ответ дляverschwommenheit
Блин, то бьіло ваше лицо?
ПуГоФФка• 19 августа 2025
Объясните, кто для вас стерва?
verschwommenheit• 20 августа 2025
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Блин, то бьіло ваше лицо?
Да,. надеюсь Вам было удобно
Зайканалужайке• 20 августа 2025
з чоловіками? тому що вони інакше не розуміють. і вилазять на голову.
Зам. зав. Анонима• 20 августа 2025
Ответ дляverschwommenheit
Да,. надеюсь Вам было удобно
Головне, щоб вам сподобалась. То був гороховий суп, соррі)