Котомафия• 19 августа 2025

Обнимите меня, мне тревожно.

Я боюсь все испортить.
Дівчина Гілмор• 19 августа 2025
🫂
Дівчина Гілмор• 19 августа 2025
Це якісь голубі по ходу, вони там ще й цілуються...не благодаритє
автор Котомафия • 19 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
🫂
🙏
Londa___• 19 августа 2025
и я 🫂
Баба Йога• 19 августа 2025
Уже все испорчено.
автор Котомафия • 19 августа 2025
Ответ дляLonda___
и я 🫂
🥹🫶
Кукарачка• 19 августа 2025
Что-то я не в теме
Вы о чём?
Редиска Я• 19 августа 2025
Обнимаю, автор
Все буде добре
Без QR коду• 19 августа 2025
И я обнимаю, все будет хорошо)расслабтесь, будьте собой 🫂
Некомильфо• 19 августа 2025
Думала про це сьогодні. Постійний стан тривоги задовбав, як наче їдеш і не памятаєш правильну зупинку, зараз виходити чи на наступній, а може взагалі пропустила. І точну причину цього стану не можу назвати, просто все до купи. А може й нє, може це в мене інтуїція і вона мене про щось попереджає? Про ПОГАНЕ. Та нє, яка в сраку інтуїція, я ж не вірю. А чому я не вірю, може варто? А раптом щось таке є, а я потом як лох? Чи навпаки, оце я буду вірити як лох?
І цей потік постійно вирує всередені. Гармонії хочу і щоб було похєр. Я дуже не люблю коли мені не похєр.
автор Котомафия • 20 августа 2025
Ответ дляБез QR коду
Спасибо, цем ❤️
автор Котомафия • 20 августа 2025
Ответ дляРедиска Я
Обнимаю, автор
Все буде добре
Спасибо, целую в щечку😘
автор Котомафия • 20 августа 2025
Ответ дляНекомильфо
Да😩