Чтооооооооооо?• 20 августа в 21:53
Автобіографія на роботу. Це давно таке?
Треба написати де народилася. В якій сім´ї. Коли і в яких навчальних закладах вчилася.Освіта і спеціальність. На яких роботах працювала. Чому звільнилася. Відомості про родичів. Про чоловіка, дітей, батьків. Ну і чи була під судом або слідством.
Що ви писали??? І навіщо це???
Помилуйте мадам• 20 августа в 21:55
Я вот такое писала лет 12-13 назад при собеседовании в ювелирку (Зарина). Там ещё нужно было сообщить есть ли судимость у кого-то из родни
Пирожкиня• 20 августа в 21:55
Автобіографія це дзвінок з минулого, я кадровик і ненавиджу їх, в нормальних компаніях є служба безпеки, якщо що
Триста років ту макулатуру ніхто не читає, а типу досі є в пакеті доків при працевлаштуванні
Чорт і Шо• 20 августа в 21:55
Ответ дляПомилуйте мадам
Знаю, что сотрудников на ювелирный завод, именно на производство, даже на полиграфе проверяют
Чтооооооооооо?
• 20 августа в 21:57
Не розумію що писати про родичів??? Про дітей наприклад? Батьки напишу давно померли. Ну таке шось...
Бабульція• 20 августа в 21:58
Везде надо, работала в гос, в частных-везде писала. Должности разные- рядовые и руководящие- неважно.
Дівчина Гілмор• 20 августа в 21:58
Ответ дляПідмітайло
Я писала, стпахова компанія, керівна посада, рік тому
В ПЗУ?
Пирожкиня• 20 августа в 21:59
Ответ дляЧтооооооооооо?
Пишіть стисло, реально ніхто їх не читає, кого дуже зацікавить — додасте опис чоловіка на словах:)
Дама_из_рекламы• 20 августа в 22:03
У нас всех приводят по знакомству
Вообще все равно на резюме или образование. Никто такое не читает
Компания хорошая, но для своих
Зарплаты выше среднего
Компания хорошая, но для своих
Зарплаты выше среднего
Пишна молодиця• 20 августа в 22:09
Ответ дляЧтооооооооооо?
Діти - дочка такато такогото року народження працює твмто Це так складно?
english book• 20 августа в 22:10
В деяких організаціях,особливо пов´язаних з держтаємницею ,або наприклад виробництво з захищеними технологіями,це обов´язково.Потім тебе ще перевіряє служба безпеки,потім співбесіда з ними ж.
Дівчина Гілмор• 20 августа в 22:11
А якщо наприклад людина непамятає і спитати немає в кого, можна трошки збрехати?
Аноним ФЕЯ• 20 августа в 22:15
Ответ дляДівчина Гілмор
Я б так і зробила, якщо дійсно потрібна ця посада була б. Придумала би якусь ванільно позитивну казку і вписала би імена родичів. Мінімум подробиць.
Дівчина Гілмор• 20 августа в 22:16
Ответ дляАноним ФЕЯ
Можна ще чат жпт попросити допомогти
Аноним ФЕЯ• 20 августа в 22:18
Ответ дляДівчина Гілмор
Можна ще чат жпт попросити допомогти
Хіба як приклад/референс , бо писанину чату зразу видно, а це вже викличе негатив у нр і роботодавця.
Смажена полуничка• 20 августа в 22:19
Ответ дляДама_из_рекламы
У нас всех приводят по знакомству
Компания хорошая, но для своих
Зарплаты выше среднего
Компания хорошая, но для своих
Зарплаты выше среднего
Ну і на* такі компанії
Дама_из_рекламы• 20 августа в 22:20
Ответ дляСмажена полуничка
Ну і на* такі компанії
Люди, которые работают и получают хорошие зарплаты, так не думают
Смажена полуничка• 20 августа в 22:23
Ответ дляДама_из_рекламы
Удалено администрацией...
Дама_из_рекламы• 20 августа в 22:32
Ответ дляСмажена полуничка
Удалено администрацией...
Никакого отношения к гос аппарату не имеют. Какая коррупция ? Откуда ?
Котомафия• 20 августа в 22:52
Ответ дляЧтооооооооооо?
Про дітей - дату народження, і в якій школі/садку. В нас режимний об´єкт, то ще й вказувала де батько похований.
Гарантую неперелевки• 20 августа в 22:59
Ответ дляПирожкиня
Подскажите,если не трудно,справка от психиатра и нарколога на должность продавца в секонд ....зачем.?
Заранее благодарю.
P.S..принимала на работу сама. Маразмом не страдала. Как понадобилась работа мне- прозрела.
Заранее благодарю.
Масяня Я• 20 августа в 23:02
Ответ дляenglish book
З першим ще і довідку з від нарколога та пстхіатра
Напланетянка• 20 августа в 23:09
Упаковщицей устраиваетесь?)
Не в обиду, просто была тема, где у автора спрашивали наличие диплома о вышке и высокий средний бал, а в итоге выяснилось, что это вакансия упаковщицы на склад)