Показушница• сегодня в 08:07

Акне на спине, от ретиноидов побочка

Мне 38 лет. Всю жизнь страдаю от акне . На лице прошло, на спине нет. Естественно все стандартное лечение перепробовала. Два года назад решилась на системные ретиноиды. Нахожусь заграницей, тут добится ретиноидов - пройти 9 кругов ада. Месяц назад дождалась своей очереди, доказала, что мне надо, и вот на второй неделе приема появляется бессоница, уже неделю я не сплю , либо сплю по 1-2 часа. Амитриптилин , который имею с Украины не помогает. Другие снотворные мне не выпишут, так как если ты на ретиноидах у них считается нельзя. Вариантов продолжать нет, я и так уже как зомби. Все , это конец? Я теперь с этим акне до конца буду?
Ms. При теле• сегодня в 08:49
Ответ дляПоказушница
Мені якраз про таке розказували, і до цього була готова, можна і нурофен випити. Мені дуже шкода кидати, більше мені його ніколи тут не пропишуть, але сон то така штука без нього неможна. Я думала ну скільки можна не спати , все одно колись відрубає, але йшов пʼятий день , а я далі спала по годині. Вчора у знайомих взяла капсулу тразадону, поспала перший раз за тиждень. Сьогодні знов не змогла заснути навіть на годину.
Цікаво на якому етапі відвалиться печінка після цього рандому у ліках

Ловлю капці• сегодня в 08:49
Ответ дляlilul990
Бла бла бла. А розширені пори теж від запалення? Чи жирна шкіра? Може структура шкіри це все таки генетичне як і експресія білків?
Ну во-первых сбавляем тон, ато тебя заносит.

Во-вторых, расширенные поры и жирная кожа говорят лишь о работе сальной железы.
В теме речь не о жирной коже, а об акне.

Почему не у всех людей с жирной кожей вообще есть акне, а у тех у кого оно все же есть, не одинаковая степень тяжести?
автор Показушница • сегодня в 08:57
Ответ дляЗоряний Шлях
А топічні ретиноїди пробували? Альтрено? або комбінований адапален?
Все що існує топічне пробувала. Адапален так, альтрено ні, але звичайний ізотретіноін так, мила шампунем з кетоконазолом бо одна дерматолог запідозрила грибковий фолікуліт
автор Показушница • сегодня в 08:59
Ответ дляШикаю і викаю
Ні, просто звичайний догляд.
Шкіра стала із жирної нормальною, а також зникла необхідність мити щоденно волосся
Так , волосся в мене також дуже жирне, якщо зранку помию, в середині дня вже знову жирне
Mary_40• сегодня в 09:03
Ответ дляПоказушница
Да , по всей спине, также на груди и предплечьях, некрупные , когда моюсь есть ощущение как об наждачку трусь.
Загорать. Мыть мазать на ночь,мыть там тяжелее конечно, с моющие и соусом. Менять одежду каждый день и ночь. И мазать кремами от акне
вре_Динка• сегодня в 09:13
Не вче що прищі то акне. Судячи по фото у вас не акне на спмні, зверніться до нормального дерматолога
автор Показушница • сегодня в 09:20
Ответ длявре_Динка
Де ж його шукати?🤣 Звичайно що я ходила не до одного, виходить вони були погані.

Шикаю і викаю• сегодня в 09:21
Ответ дляПоказушница
Автор, скоріше всього Вам підібрали занадто велику дозу для початку. Я починала з мінімальної - 10 мг через день, а потім поступово піднімали
Шикаю і викаю• сегодня в 09:27
І всім, хто пише дурні речі про те, що печінка відвалиться чи ще щось подібне, хочу сказати, що перед початком прийому здаються аналізи, і потім кожних три місяці теж контроль аналізів.
І системні ретиноіди приймать не лише від акне, а навіть щоб зробити шкіру менш жирною чи знизити жирність волосся.
Є різні протоколи лікування, на різні потреби.
Наприклад, моїй подрузі так лікар прописав, і вона приймала 10 мг на тиждень і теж мала відмінний результат, що волосся не так жирнилося і шкіра
вре_Динка• сегодня в 09:34
Ответ дляПоказушница
Можливо й не погані, просто ви собі вбили що у вас акне і тільки його і хочете лікувати. А далеко не факт що у вас саме акне, принаймні на спині точно не воно
На крайняк зверніться до українських дерматологів, нехай вони пропишуть вам протокол лікування
Якщо вашим місцевим не довіряєте
lilul990• сегодня в 09:43
Ответ дляЛовлю капці

Не бачила людей з жирною шкірою у яких не було б акне.

Я про реально жирну шкіру а не трохи жирності в ті зоні. Коли і волосся жирне і верхня частина спини теж жирниться
Телячі ніжноСті• сегодня в 09:41
Ответ дляlilul990
Вам би хватило і місцевих ретиноїдів у вигляді крему. І мило з бензоіл пероксидом. Це стандарт у лікуванні акне. У вас даже не середня тяжкість

Перестаньте травити організм
Вы написали бред, я всю жизнь с акне со школы и у меня не было прям сильных высыпаний, то больше то меньше и на спине немного и груди и все врачи лечили антибиотиками, мазями, адапаленами и чем только не лечили и только в возрасте 37 лет я пропила системные ретиноиды и забыла про акне , так что не пишите фигню.
lilul990• сегодня в 09:42
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я хіба проти системних ретиноїдів? Але їх не виписують у випадку автора. Це даже не середня тяжкість
Ловлю капці• сегодня в 09:43
Ответ дляlilul990

Стоит зрение проверить
lilul990• сегодня в 09:46
Ответ дляЛовлю капці
Стоит зрение проверить
А вас не заносить? Жирна шкіра це благодатна історія для розвитку акне. Можна змінити харчування, буде менше запалень. Склад шкірного сала зміниться. Але шкіра не перестане бути жирною і рецидив можливий. Бо це реакція рецепторів шкіри а не просто шось не те поїла.
lilul990• сегодня в 09:48
Ответ дляЛовлю капці
Стоит зрение проверить
Люди з реальною жирною шкірою по пальцям одної руки. Хтось думає шо у нього жирна шкіра бо лоб трохи пожирнився в кінці дня. Це смішно. Не путайте жирну шкіру з комбінованою
Ловлю капці• сегодня в 09:51
Ответ дляlilul990
Не пойму что тебе не так?
Ты хочешь загнать всех под один стандарт ’жирности’ кожи?
Биологическое разнообразие существует не просто так.
Ловлю капці• сегодня в 09:52
Ответ дляlilul990
Отдохни, сходи в политическую тему
lilul990• сегодня в 09:53
Ответ дляЛовлю капці
Не пойму что тебе не так?
Є комбінований тип. А є Жирна шкіра, її ні з чим не сплутаєш. Це жирна шкіра всієї голови включно з верхом спини. Там де рецептори самі чутливі до гормонів

Флюорография гуся• сегодня в 09:55
Проконсультуйтеся онлайн з хорошим лікарем і замовляйте ліки з України.Так робить моя знайома і все добре.Бо там ,то нічого не добʼєшся.
Ловлю капці• сегодня в 10:07
Ответ дляlilul990
И, что дальше?
Жирность кожи автоматически вызывает акне?
Степень жирности и степень выраженности акне очень плохо коррелируют.
tereska• 2 часа назад
Автор, спробуйте гель для душу з кислотами червоного кольору. Є такі ж самі з ніацинамідом та саліциловою кислотою.
Люблю Украину• 2 часа назад
Ответ дляПоказушница
Я не уверена насчет пятен, в детстве я часто сгорала и не пользовалась солнечным кремом, и получила гиперпегментацию, Давно уже так не делаю но пятна остались.
Вообще не критично
Люблю Украину• 2 часа назад
Может вам поры забивают ваши средства для волос при смывании
И после душа крем для тела с салициловой