Ро30BbIu_CJIoHuK• 20 августа 2025

Здоровим чоловікам не подобаються вузькі стегна.

Як виявилось чоловікам із високим тестостероном такі не подобаються. Чому змі кажуть інше, і ці моделі навколо
Тантрический кекс• 21 августа 2025
Ответ дляНевидимка
а костлявым - потрясти костями
самая секси - Алинка Липницкая. она там жива еще или уже коньки отбросила от своей суперсексуальности?
Любимое выражение сестры моего мужа. Мужики не собаки на кости не бросаются. Только кроме двух алкашей никто её 95 кг не оценил по достоинству. Да что ж такое
Тантрический кекс• 21 августа 2025
Ответ дляЛизочек
Вчера ходил с женой в женскую консультацию, долго сидел в очереди, насмотрелся… Кого только не еб...т.
(с)
Это мои мысли когда попадаю в село к родне мужа. Только в отношении мужчин. С кем только не спят
ЯблокоРаздора• 21 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Неправда, нікому не подобаються жирні ж..пи
Мова, скоріш за все, не про жир на дупі, а про широкі тазові кістки. Це ті дівчата, зазвичай, що мають фігури ’пісочний годинник’ і ’груша’.
Суто з медичної точки зору, широкі тазові кістки дають можливість уникнути деяких ускладнень при пологах. Тому, теоретично, чоловіки МОЖУТЬ підсвідомо надавати перевагу саме таким жінкам. Але це не точно.
волосатое стекло• 21 августа 2025
У мене пишні стегна і сама стала не мала, але чоловікам подобалась і худишкою.
Правда дійсно різним чоловікам. У всіх свої вподобання.
волосатое стекло• 21 августа 2025
Ответ для120-120-120 (не худею)
Широкие бедра и большую грудь любят на селе, тк девка должна быть мощная, сильная, вкалывать в поле и рожать детей.
Однако у аристократии всегда были другие критерии красоты, это утонченность, удлиненность, воздушность и бледность. И узкая маленькая стопа. И узкая ладонь с длинными пальцами.
Так что каждому - свое.))
В мене неймовірне поєднання блідості, довгих тонких кінцівок і товстої дупці
волосатое стекло• 21 августа 2025
Ответ дляУпругая попка
Не знаю ни одного человека, мужчина или женщина, кому бы реально нравились широкие бедра , это коечно же мизерная выборка , но пусть лучше быть в числе нездоровых 🤪 я 173 , 93/68/98 и мои бедра это худшее в моем теле , я не знаю как такое может нравиться
98 см? Ви серйозно? Якоє такоє? Це розмір М. Вас навіть злегка повною не назвеш.
Прикуси Язика• 21 августа 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Декому таки подобаютьмя, особливо на африканськлму континенті. А є наррди, де дівчаток спеціально відкормлюють, щою були гладкі, бо худу не візьмуть заміж. Так що залежить від культурного середовища та звичаїв, які саме дівчата вважаються гарними.
Це тому, що в голодний рік її можна зжерти.
Ждушечка• 21 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Мені теж, але завжди ви дивитеся першу секунду туди неймовірно, але факт. Всі ми трохи звірі.
Це як? Обходите мужчінку щоб подивитися сзаду?
І даремно ви всіх по собі судите, не всі дивляться в пах у перші секунди. Тому про звірів - це вже тільки про себе
Ждушечка• 21 августа 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
Боже, це підсвідомо - перша секунда - не обличчя не статура, а саме інтимні органи - це базові настройки.
Базові настройки: це оцінити машину. Взагалі то, природі пофіг на причандалля. Головне - гени, а це зріст, пропорційнійсть, здоров´я, розум, сила тощо.....
D_A_V• 21 августа 2025
здоровым физически и психически
или здоровым в плане огромным как слоны по росту и весу??😂😀😁

ну узкие бедра - это не всегда плоские попы и узкие бедра не всегда прямольник форма тела без талии

потому и узкие бедра могут выглядить сексуально и заманчиво, соблазнительно

а форма без талии прямоугольная, плоские жопы, пузатые- это антисекс