Міс Всесвіт• 24 августа в 22:10

питання до жінок з високим лібідо

Високе лібідо/темперамент(секс кожен день і частіше) та безвідмовність(завжди готова, голова не болить) це сіноніми чи не залежить?
Які вимоги до чоловіка у темпераментних жінок з високим лібідо?
Які чоловіки вам подобаються тільки альфачі та спортсмени чи уподобання абсолютно різні в.т.ч багаті, розумні, веселі та інші.
Які чоловічі недоліки для вас категорично неприйнятні?
Простецкая• 24 августа в 22:11
Мне важна внешность, харизма и финансовое положение
я Кукарача• 24 августа в 22:13
Мені подобається тільки мій чоловік , хоч він і не мачо! Але ні сексом єдиним!!
Рекламама• 24 августа в 22:13
Ответ дляПростецкая
Особливо фінансовий стан))
Ми нещодавно були на пляжі і я собі гарем збирала, з кандидатів атлет, качок і бічбой з пачкою грошей в руках (пріоритет був у останнього, суто через фінансову складову, хоча качок теж при грошах)
Рекламама• 24 августа в 22:13
Мене щось останнім часом тільки гроші і збуджують😁
фрау Гітта• 24 августа в 22:16
Високе лібідо - це коли пофіг з ким або з чим.
А якщо купа вимог - то це не лібідо, а продуманність і мозок.
Так що закінчуйте з цими казками, що у вас високе лібідо, але тільки на високих красивих мільйонерів без жінок і дітей.
Запасная спина• 24 августа в 22:17
Настрій все одно потрібен)) Гра, інтрига, спокуса... Тому не безвідмовність. Хамовиті, ображулі, скиглії, тюхтії, брехуни, нарциси, авторитарні відштовхують. Подобаються не альфи й спортсмени, а розумні, розслаблені й дотепні))
Не рахую, а вважаю• 24 августа в 22:22
Високе лібідо я порівнюю з нестачею розуму. Вибачте, якщо образила. Чисто імхо
Чарівна патика• 24 августа в 22:23
Високе лібідо і безвідмовність - це не синонім. Я можу не хотіти сексу з чоловіком з різних обставин. Можу хотіти іншого або мастурбую. 1-2 оргазми за день - норма. Більше мені не треба.
Мало хто подобається. Обираю інтуїтивно, за запахом, за тактильними відчуттями, погляд збуджує, посмішка.
Не збуджують невдахи, песимісти, зануди, дуже ділові, з зайвою вагою, з дефектами на тілі, нігтях, лисіючі, хачики різні…
Швендяю містами• 24 августа в 22:26
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Ну це від нестачі Ваших Познань щодо лібідо.
Запасная спина• 24 августа в 22:33
Високе лібідо - це гормональнао зумовлена особливість, а от хто як із нею живе - це вже залежить від багатьох чинників: самооцінки, цінностей, виховання, уподобань...
автор Міс Всесвіт • 24 августа в 22:33
Ответ дляфрау Гітта
В данному питанні безвідмовність це не всім підряд, а чи буває що через відсутність настрою відмовляєте тому чоловіку/коханцю з яким у вас вже був секс.
Фоточки нема• 24 августа в 22:34
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Так воно ж відомо, що розумово відсталі мають неконтрольований потяг до розмноження.
Королева спама• 24 августа в 22:50
Ответ дляМіс Всесвіт
Звичайно, відмовляю. Шось не подобалось. Діло краще мій сатісфайер і вібратор зроблять
Добродійка• 24 августа в 22:52
Ответ дляЗапасная спина
Це точно я відчула всі радості цього стану, коли мені призначили гормональні уколи. Тиждень я була як кішка.
Українська зірочка• 24 августа в 22:57
Вік? Секс кожен день і частіше - уже діагноз, якщо вам не 18.
ЯспАкойнаЯ• 24 августа в 23:02
Ответ дляДобродійка
А что за уколы были?
Добродійка• 24 августа в 23:05
Ответ дляЯспАкойнаЯ
А что за уколы были?
Я уже не помню точно. У меня месячные очень обильные были, прямо заливало. Я уже чуть ли не в обморок падала и бледная была. Назначили эти уколы, по-моему окситоцин и Дицинон. Но могу ошибаться, это давно было. И вот такая побочка через 2 недели.
автор Міс Всесвіт • 24 августа в 23:09
Ответ дляУкраїнська зірочка
Звісно лібідо може змінюватися з віком, буває в різному віці, але питання не про вік в не про причини високого лібідо, питання до тих у кого воно високе тривалий час.
Яйцеголовая• 24 августа в 23:11
Ответ дляДобродійка
Я с 13 лет неделю каждый месяц как кошка))
А в остальное время более спокойная

Даже когда родила в тот же вечер уже желание было))
ЯспАкойнаЯ• 24 августа в 23:13
Ответ дляДобродійка
Ага, поняла, спасибо. Значит окситоцин так действовал. Дицинон это просто кровоостанавливающее..
Добродійка• 24 августа в 23:15
Ответ дляЯйцеголовая
А в остальное время более спокойная

Я во время овуляции и плюс минус три дня тоже. Но это совсем не то. И что интересно, то ли мужчина у меня такой был тогда,Ино он не совсем был в восторге. Я поняла, что женщинам, у которых такое состояние норма-не так уж и легко.
Добродійка• 24 августа в 23:15
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Возможно.
Яйцеголовая• 24 августа в 23:26
Ответ дляДобродійка
Совсем не легко
На самом деле мужчины только мечтают о такой
А на деле очень быстро устают от такого

В итоге у меня сейчас очень хороший любящий муж
Но средних возможностей в сексе

У меня половая конституция выше
В половине случаев я справляюсь сама

Но это лучше, чем жить с придурком но секс-гигантом
Я пробовала в молодости

Случайных связей у меня никогда не было. Я очень переборчива

Какие-то альфа или качки точно не возбуждают
Или богатые))
Розовые одуванчики• 25 августа в 07:44
Высокое желание к мужу. А он не богач, не качок. Да и вообще мне с пузом нравятся мужчины. А качки то не для меня.
Подтяжка• 25 августа в 08:51
Нет, высокое либидо и безотказность - не одно и тоже, потому что оно не делает девушку секс-роботом, не зависящим от настроения, состояния, фаз цикла, усталости и т.п, и иммунитета против головной боли оно также не дает - если говорить о ’голова болит’ в буквальном значении, а не поводе для отказа от секса, даже странно об этом спрашивать. Хотя процент отказов наверное пониже, нежели у девушек с низкой половой конституцией, ну это логично как бы - это как базовые настройки, если влечение на низком уровне, его любая мелочь собъет до нуля, высокое соответственно, нет.
На предпочтения к мужчинам это не влияет - мои требования исходят из душевных и эстетических потребностей, и они у меня довольно нестандартны. Альфы и качки - точно не мой идеал, скорее наоборот, вот эта демонстративная гипермаскулинность - фу, и это ’фу’ взаимное, т.к. я и сама далеко не из породы нежных принцессок, которые им по душе.