Барабан для дорослих• 21 августа 2025
Антибиотик по 30 000грн
Может кто-то в курсе в каких случаях его назначают и почему такая цена? Интерес возник из-за цены. Слава Богу, не назначали.
Барабан для дорослих
• 21 августа 2025
Ответ дляПлекаю думи
В Израиле.
Я посмотрела доступные цены в Индии и Мексике, то в Мексике ещё дороже (68 тыс), в Индии дешевле (до 30 тыс). Я бы и в других странах посмотрела, но нашла только там.
Барабан для дорослих
• 21 августа 2025
Ответ дляКофе в лобби
не каждый желудок может выдержать ударную дозу различных лекарств.
Я думала, что колят для быстрого усвоения, что бы не терять продукт в ЖКТ.
Непонятно• 21 августа 2025
У свекрови сдк или что что такое. В связи с возрастом. Назначили постоянно поддерживаться лекарством 1500 грн упаковка каждые 7 дней вначале месяца.
Такие проблемы у пожилых и опять же в пожилых маленькая пенсия.
Вареничніца• 21 августа 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Этот препарат часто применяют в тех случаях, при которых человек уже не в состоянии принимать таблетки
Непонятно• 21 августа 2025
Недавно люди выкладывали какой то препарат для онко. 70 -80 тысяч каждые 3 недели надо капать. Даже не самые бедные не могут такое купить.
Знакомая лечит онко. 1 химия 1 день несколько часов - 15 тыс грн. Тоже каждые 3 недели.
No problems• 21 августа 2025
Ответ дляПлекаю думи
Не касательно этого антибиотика, а цен в Украине.
Я колю препарат, без страховки он стоит где то 15 000 грн. В Украине он 41-43 тыс
Я покупаю иногда обезбаливающее в Германии и передаю раненым. Оно здесь стоит от 17 до 20 евро( в зависимости от страны производителя), дома- 2500-4000 грн.
Анютины ласки• 21 августа 2025
Ответ дляМаю рацію
Был сюжет в инете, взяли газетку со скидками до войны и показали цену сейчас, это аут, все в разы поднялось, не помню, что конкретно, но реально в 10 раз цена выше стала
Ну нет такого.
В 2 раза - да. Но не в 10
ПуГоФФка• 21 августа 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
Пишут, что от разных инфекций, включая инфекции брюшной полости и мочевыводящих путей. Может его в особых случаях применяют?
Лучше вам и не знать где применяют. В свое время у меня был подобный опыт, очень мощный антибиотик кололи, 4 операции. альбумины капали. кровь переливали и т д. День в реанимации обходился в 3 тыс дол, а находились в ней 3,5 мес. Но деньги - это уже 55 вопрос, главное что выжили..Реабилитация была еще дороже..
Барабан для дорослих
• 21 августа 2025
Ответ дляПуГоФФка
Дай Бог нам всем здоровья.
Ластоноша• 21 августа 2025
Ответ дляМаю рацію
Ха, некоторые товары в атб в 10 раз подорожали
В 500. Зрада зрада
Ms. Откровенность• 21 августа 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Ціна на Завіцефту може бути високою через кілька факторів, зокрема:
Рідкість та унікальність препарату:
Завіцефта - це комбінований антибіотик, що містить цефтолозан і тазобактам, який застосовується для лікування складних бактеріальних інфекцій, особливо тих, що викликані резистентними штамами. Його виробництво може бути складним і потребувати специфічних технологій, що впливає на вартість.
Висока ефективність та специфічність:
Препарат розроблений для боротьби з інфекціями, які важко піддаються лікуванню іншими антибіотиками. Це робить його цінним у клінічній практиці, але також може збільшувати його вартість.
Обмеженість виробництва:
Можливо, кількість виробників Завіцефти обмежена, що також може впливати на ціну.
Витрати на розробку та клінічні випробування:
Розробка нових лікарських засобів, таких як Завіцефта, вимагає значних інвестицій у дослідження, клінічні випробування та отримання дозволів, що може відображатися на кінцевій ціні препарату.
Попит і пропозиція:
Якщо попит на Завіцефту перевищує пропозицію, це також може призвести до підвищення ціни.
Реєстрація та ліцензування:
Процес реєстрації та отримання ліцензій на продаж лікарського засобу у різних країнах може бути дорогим, і ці витрати можуть бути перенесені на споживача.
Рідкість та унікальність препарату:
Висока ефективність та специфічність:
Обмеженість виробництва:
Попит і пропозиція:
Реєстрація та ліцензування:
Добре чат жпт постарався.
Смажена полуничка• 21 августа 2025
Новий склад . До якого не звик наш організм .
Його використовують тільки при важких інфекціях .
Моя дочка в 3 рочки хворіла , ми лежали в стаціонарі . Перший антибіотик прокололи - без результату , другий - ще гірше стало дитині . На третій вона вже не вставала .. і тоді лікар прописав четвертий антибіотик останнього покоління , ми чекати 10 годин на доставку його (не продавали так в аптеках ) і не повірите , під час крапельниці дитині стало краще ! А через добу дівчинку не впізнати ! Це була перемога над важкою пневмонією…
Колдунья-вещунья• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Добре чат жпт постарався.
Не він
Це у Гугла ШІ
Смажена полуничка• 21 августа 2025
Саме цікаве що дитина більше не хворіла ні простудами , ні вірусами , тільки вітрянка і коксакі було за увесь цей час після тієї хвороби . Дівчинці вже 13 років .
Я інколи переживаю за її імунну систему , ну як так . Але коли було коксакі в 10 років то мені легше стало .. от так
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 августа 2025
Ответ дляНа_оба_рот
Дай Бог, чтоб вам не пришлось его использовать. Этот препарат используют для лечения очень тяжелых пациентов с антибиотикорезистентностью, которые уже на грани. Дорогой из-за огромных вложений в изучение и синтез очищенного состава. Здесь нет места маркетингу. Аналога нет.
Аналога нет из-за патента
Масяня Я• 21 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Ну нет такого.
В 2 раза - да. Но не в 10
Бумажные полотенца сейчас 248 грн, а до войны были 69 грн
Маю рацію• 21 августа 2025
Ответ дляАнютины ласки
Ну нет такого.
В 2 раза - да. Но не в 10
Это ж не я придумала,и найдите довоенные свои чеки и убедитесь
Точу ляси• 21 августа 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Рідкість та унікальність препарату:
Висока ефективність та специфічність:
Обмеженість виробництва:
Попит і пропозиція:
Реєстрація та ліцензування:
Рідкість та унікальність препарату:
Висока ефективність та специфічність:
Обмеженість виробництва:
Попит і пропозиція:
Реєстрація та ліцензування:
За что я ненавижу чат жпт, так это за то, что он не разбирается в составе препаратов, дозировках да и в принципе в медицинской тематике.
Точу ляси• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Добре чат жпт постарався.
Не добре. Бо він не розбирається в діючих речовинах, дозуваннях та й взагалі в медичній тематиці.
Ms. Откровенность• 21 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Він взагалі багато фантазує)), чим довше спілкуюсь з ним, тим більше в цьому впевнена.
Кофе в лобби• 21 августа 2025
Ответ дляБарабан для дорослих
не только
Колдунья-вещунья• 21 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Повторюсь ,это не чат gpt
Это ШІ Гугл
Смысл тот же в принципе
Это ШІ Гугл
Смысл тот же в принципе
Точу ляси• 21 августа 2025
Ответ дляКолдунья-вещунья
Повторюсь ,это не чат gpt
Это ШІ Гугл
Смысл тот же в принципе
Это ШІ Гугл
Смысл тот же в принципе
Та все одно ші
Кофе в лобби• 21 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
розбирається якраз. Ця модель тестувалася на запитаннях із USMLE - це іспит для лікарів США. І показала високий бал і вище середнього.
Тобто алгоритм скалв випускні іспити краще, ніж переважна більшість студентів-випускників медичних вишів. І також він прекрасно знає гайдлайни і клінічні настанови.
Інша справа, що в нього може не бути клінічного мислення, який обумовлений практичним досвідом. Тому що спочатку клінічний досвід окремих практиків, а потім вже складаються гайдлайни.
Ваші висновки помилкові.
Точу ляси• 21 августа 2025
Ответ дляКофе в лобби
Ваші висновки помилкові.
Яка саме модель?
Тоді чому він не правильно написав склад препарату, діючі речовини?