Оновлена версія• 21 августа 2025
Порадьте бюджетний відпочинок у Карпатах, Закарпаття
Можливо хтось може порадили з власного досвіду, цікавить відпочинок з можливістю самостійно готувати їжу, можливо у когось є контакти житла, поділіться будь ласка. Хочу з дитиною поїхати у вересні на 5-7 днів
Плету корзинки• 21 августа 2025
не знаю це бюджетно чи ні, я їду на наступному тижні в Міжгір´я, готель Адель, номер студія на 3 ночі 6000. Є своя кухня в номері зі всім необхідним посудом. Є басейн з підігрівом.
Украиночка• 21 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
2 тыс в сутки - это очень небюджетно
Хочу барабульки• 21 августа 2025
На олх можно посмотреть Отдых в Закарпатье. Там много частников предлагают жилье
Мы отдыхали в санатории и люди ходили пить воду, живя рядом на квартирах или в частных домах
Очень многие довольны
оксюморон• 21 августа 2025
Мы сняли номер с санузлом за троих 1200 грн. Яремче. С готовкой там не особо хотят чтобы крутились.
Можно у них же заказать 100-200 грн прием пищи. Если интересует напишу в личку контакте.
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляУкраиночка
2 тыс в сутки - это очень небюджетно
Реально относительно всех цен это средняя из бюджетных
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Цього літа відпочивали в Верховині, 450 з людини за добу.
А есть ссылка на жилье? Хочу в след году в Верховину
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляПлету корзинки
На сколько людей?
И.О. человека• 21 августа 2025
Трускавець 365, включене проживання, 2-х разове харчування і щоденні екскурсії. Були 2 рази, в захваті.
Оновлена версія
• 21 августа 2025
Ответ дляХочу барабульки
Очень многие довольны
Спасибо! Прсмотрю
Оновлена версія
• 21 августа 2025
Ответ дляТака бойова Я
Ищите на этом сайте
Можно найти бюджетное жилье
Спасибо!
Плету корзинки• 21 августа 2025
Ответ дляоксюморон
На сколько людей?
нас будет 3, но цена за номер, можно и вчетвером.
Йосип_молодий• 21 августа 2025
Ответ дляоксюморон
Карпатія, вони є на букінгу, але я домовлялась напряму з хозяйкою. Чисто, затишно, тихо, велика кухня, є посудомийка.
Губной рояль• 21 августа 2025
Ответ дляУкраиночка
2 тыс в сутки - это очень небюджетно
Покажіть будь-ласка дешевші номери за 1тис з людини на доби, де включено проживання, кухня, санвузол і теплий басейн
Украиночка• 21 августа 2025
Ответ дляГубной рояль
В каком городе?
И вы пишете не про бюджетный отдых, а автор интересуется именно таким
Губной рояль• 21 августа 2025
Ответ дляУкраиночка
В каком городе?
Не в Кривому Розі звісно.
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляИ.О. человека
Ск вам обошёлся этот отдых в этом году на 1 чел? Экскурсии каждый день ездить можно ? Это входит в путевку или отдельно?
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Спасибо
И.О. человека• 21 августа 2025
Ответ дляоксюморон
У них є сайт tur365, там є вся інформація, можете ознайомитися.
Кума з кумом їдуть у вересні по нашій рекомендації, то за двох заплатили 20 тисяч. Ми цього року їздили в Чорногорію, тому Трускавець не розглядали.
На екскурсії їздити щодня можна, ввечері записуєтеся, на вибір близько 5 штук, вам про кожну розповідають і ви обираєте. Це все входить у вартість.
ЕЛЕНА МАКСИ• 21 августа 2025
Трускавець. Апартаменти Геркулес. 860 грн доба, 4містний номер. Санвузол, гаряча вода, фен, праска, посуд все є. Бюджетно, можна самим готувати.
Люблю Украину• 21 августа 2025
Ми відпочивали в Велятино, будиночок 1000 грн за добу- 2 кімнати, кухня, власне подвір´я, мангал) Теплі води- безлім на день 500 грн, сімейний пакет 2+1 1100грн. На території Теплих вод їдальня - ціни навіть дуже невисокі. Порція бограчу-100 грн, до прикладу. Кава- 20 грн. Піца- 200-250.
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляИ.О. человека
На ск дней 20 тыс?
И.О. человека• 21 августа 2025
Ответ дляоксюморон
На ск дней 20 тыс?
У них тури по 6 ночей. З неділі 14:00 до суботи 12:00, ціна також залежить від категорії номера та дати, на сайті є всі ціни.
Тут надолго• 21 августа 2025
Ответ дляЛюблю Украину
а санвузол на дворі чи де? від хазяїв далеко? наскільки власне подвіря віддалене від хазяїв? дякую
Люблю Украину• 21 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Санвузол в будинку звісно, + душова кабіна. І пральна машина є) Від самих хазяїв далеко, хвилин 20)
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
А какой досуг был у вас в Верховине ? Или ездили ходили каждый день куда-то? Ск дней были?
оксюморон• 21 августа 2025
Ответ дляЕЛЕНА МАКСИ
Дякую