Оновлена версія• 21 августа 2025

Порадьте бюджетний відпочинок у Карпатах, Закарпаття

Можливо хтось може порадили з власного досвіду, цікавить відпочинок з можливістю самостійно готувати їжу, можливо у когось є контакти житла, поділіться будь ласка. Хочу з дитиною поїхати у вересні на 5-7 днів
Тут надолго• 21 августа 2025
Ответ дляЛюблю Украину
Санвузол в будинку звісно, + душова кабіна. І пральна машина є) Від самих хазяїв далеко, хвилин 20)
а до теплих вод пішки від хати, де ви жили, скільки йти?
чи є таксі в велятиному, щоб їздити а не ходити піши ? дякую )
YanaSultana• 21 августа 2025
Напишите в интернете ПАРК ВІДПОЧИНКУ... лично отдыхала то лучше отдыха и не придумаешь 🔥🔥🔥🔥🔥
Люблю Украину• 21 августа 2025
Ответ дляТут надолго
Ми були машиною, то хвилин 5 їхали)) За таксі не знаю
Дама с заначкой• 21 августа 2025
Ответ дляПацаааааааан
«Бюджетно» и Закарпатье - вместе не вяжутся.
В´яжеться, дивлячись що треба від відпочинку і де житло))
Cobra 92• 21 августа 2025
Цього літа відпочивали в Пилипцях. Садиба «У Яслигана». За 4 ночі 4 тисячі. Двоє дорослих і дитина. Дуже сподобалося
Йосип_молодий• 21 августа 2025
Ответ дляоксюморон
А какой досуг был у вас в Верховине ? Или ездили ходили каждый день куда-то? Ск дней были?
Були два тижні. Багато гуляли, лісами, горами, їздили по музеям, один день виділили на аквапарк, купалися в Черемоші декілька разів. Була вдвох з дитиною.
автор Оновлена версія • 21 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Яка краса! Якщо у вас є контакти хозяйки напишіть будь ласка в особисті. А є поруч якісь магазин, щоб купити продукти?
Йосип_молодий• 21 августа 2025
Ответ дляОновлена версія
Так, поруч невеликі супермаркети і ринок. На скриншоті є номер телефону, це хазяйки.
Чижик Пижик• 22 августа 2025
Ответ дляОновлена версія
Автор, можу порадити Солочин. Від ЖД станції Свалява 5-7 км. Тут садиби і в них можна орендувати кімнату з санвузлом, кухня зазвичай спільна на кілька кімнат. Все красиво, чисто. Поряд санаторій квітка полонини з красивим парком в басейном. Екскурсії на будь-який смак. Відкриважту Гугл карти Солочин і прозвонюєте садиби. Ми зупинялись в садибі У Галі.
автор Natali81-aa18 • 22 августа 2025
Ответ дляЙосип_молодий
Дякую!
автор Natali81-aa18 • 22 августа 2025
Ответ дляЧижик Пижик
О дуже дякую! Як раз розглядала Солочин.