Ms. Откровенность• 21 августа 2025
Що то було? Раміна дістала не червоний прапорець, а Рожевий. Шкандаль
Я про це інтервʼю, повністю було ще вчора в обід. Мабуть, потім попросили військові хоч порізати цього героя, то швиденько прибрали і вже виклали порізане
Мало того, що вивалив всю брудну білизну, обгадив свою колишню дружину, по повній, обсудив всі інтимні подробиці, сексу, невдоволення тощо
Зради- то йому ок, бо просто хотів трах.. ся на фронті, а вона боялась туди їхати до нього в Крам, бо може щось прилетіти
«Два роки сам собі маслати не будеш» але ж був з нею 13 років !
Каже одружився, щоб народила дітей його мамі !якщо його вбʼють
Мені дійсно шкода було Ольгу, поки він не розповів, що вона прийшла до нього з контрактом, бо мала фото його дівчат в його телефоні, всі докази зрад на фронті. Вона підписала договір, за гроші і попросила півмільйона на лікування менталки. Воно нічого, але то були гроші з банки ! Донати
Яку збирали йому на лікування, а оскільки, лікування виявилось безкоштовним, то він кинув частину Ользі, а та купила машину
5 млн гривень просто пішли на його розваги і на машину його дружині
Герой і комік Віктор Розовий
Хомо_сапиенс• 21 августа 2025
Я тільки розбір психолога непоганий подивилась, бо від оригіналу точно знудить((
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Видела отрывки. Не понимаю, что всех так возбудило. Чувак рассказал про плохой секс в паре, да это не тема для деталей для общественности, но женщины тоже часто такое рассказывают и это вызывает сочувствие, а не осуждение.
То есть если бы это его жена рассказала про то, что часами его удовлетворяла или что у него маленький член и т.д., все восприняли бы это по другому.
Другой вопрос, нафига это вообще все вываливать, вне зависимости от того, мужчина ты или женщина.
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Поганий секс 13 років? Терпів бідненький. Весь його монолог був однозначний, то відношення до жінки, як до речі. І те саме буде з наступними, якщо такі знайдуться
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Вы первый раз видите человека, который годами что-то в браке терпит? Она тоже к нему так себе относилась. Просто сейчас несется говно по трубам и это удобно не замечать.
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Мабуть йому добре заплатили за інтерв´ю...
Потім ще Раміна і жінку його колишнію покличе...всім треба заробити
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Я перший раз бачу, щоб військовий міг собі дозволити то вивалювати. Має бути чоловіча гідність
Ви точно всі уривки подивились? Без видалень? Якщо вам ок, то це дуже прикро
АяВсёЗнаю• 21 августа 2025
Жена ему не такая)))пусть скажет спасибо, что вообще не сбежала
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Точно уривки.
То что он был в ВСУ ничего не меняет.
Я уже написала выше, что мне не ок, то что подробности чьей-то интимной жизни вообще становятся достоянием общественности.
Но будем честны, то же самое если бы это транслировала женщина, почему то вызывает другую реакцию.
То что он был в ВСУ ничего не меняет.
АяВсёЗнаю• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
И за те донаты по 190 судить. Герой фигов. Меня бесит не то, что он мелет, а почему никто ему в рожу прямо не сказал кто он, а то может чела заслепило
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Точно уривки.
То что он был в ВСУ ничего не меняет.
Я не чула ще жінку військового, яка б сиділа і транслювала про свого «натирати йому ..годинами » на публіку, може, то ще нас чекає в майбутньому, шоу
Гигиенишвили• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
У вас какое то сильно хорошее мнение о военных.
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляИз Кукуева я
О чем вообще речь?
Написано в темі
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
А что военные это какие то супер люди или их жены? Что к ним какие то особые требования?
Гомосноб• 21 августа 2025
Яке дніще, що Раміна ця, що теми, що цей «герой» …
Хто це дивиться і навіщо ?
Цідило правди• 21 августа 2025
Пусть теперь те, кто истерит на каждом углу: не пейте кофе, не покупайте ничего лишнего, надо донатить ----- пожинают плоды своей истерики. И мне совершенно не жалко, сто за их доната, умная баба купила себе авто.
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
Покажіть мені більш кринжові інтервʼю. Одне діло думати, а друге говорити. Краще мовчати в його випадку
АяВсёЗнаю• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Что ему натирать прости господи?) Колесики на коляске, чтоб не скрипели?) Дон жуан сраный)))
Гигиенишвили• 21 августа 2025
Ответ дляЦідило правди
Умная 100%, с поршивой овцы хоть шерсти клок.
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляАяВсёЗнаю
Мова йшла про секс до поранення
Зяблик протестант• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Может быть у него после ранения катушку сорвало. Ну типа чувствует себя никому не нужным теперь, потому что калека, и таким образом защищается, мол зато раньше я был красавчик, и изменял и т.п. может отталкивает ее специально. Кто знает,что к него сейчас в голове. Но видео я не смотрела, это предположения.
АяВсёЗнаю• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Мова йшла про секс до поранення
И до ранения оно чмом в партаках с заоблачным эго было))
Цідило правди• 21 августа 2025
Ответ дляГигиенишвили
Купила авто - вылечила свою менталку
Nathalie27• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Точно уривки.
То что он был в ВСУ ничего не меняет.
Бо у жінок і у чоловіків різні механізми отримання задоволення. Ну і чоловіки не дуже толерантні і легко міняють дівчат, якщо їх щось не влаштовує. Він цими розповідями тільки себе зганьбив як коханця.
Ms. Откровенность
• 21 августа 2025
Ответ дляАноним с кешбеком
Він публічна людина і не тільки військовий. А ще й донати збирав на лікування. То тепер мають до нього і претензії і вимоги
Гигиенишвили• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Вы ему донатили ?
хутряна володарка• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Вітя військовий виключно через свою йобнуту натру та бажання вступати в бійки. До війни він був в Ультрас, обожнював концерти де можна послемитись і по суті був собі просто таким пацанчиком з району, якому тільки дай привід для бійки. Він сам це розповідав у старих інтерв´ю. Тому війна в його випадку це не про ідеологію, а про ще один майданчик де можна реалізувати свою пристрасть до бійок. Шкода його, що отримав інвалідність, але його дружина 13 років теж усвідомлювала з ким вона в стосунках, тому не думаю, що для неї це інтерв´ю стало сюрпризом.
Аноним с кешбеком• 21 августа 2025
Ответ дляMs. Откровенность
Конечно претензии к нему, а не у жене, которая их потратила. К ней у вас никаких претензий почему-то. Я об этом пишу с первого комментария.
АяВсёЗнаю• 21 августа 2025
Ответ дляхутряна володарка
Ша, теперь он стал супергероем)))будет на ноги людям коляской наезжать)))