ТаЕщеОптимистка• 21 августа 2025

Мінус 3000 з карти, імпульсивна покупка

Зробила імпульсивну покупку в Брокарді, вирішила побалувати себе, купила туш, олівець щоб брови підмальовувати і помаду, ще й все по акціях брала. Зараз думаю, яка я дурна, могла те саме купити тільки дешевше( зараз покажу що взяла))
ДА да да• 21 августа 2025
Блин, я буквально так же , только белья набрала .. импульсивно , блин
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Він 750 був, я ж кажу що акція була, на скріні повна ціна
750 грн за карандаш это вы дали жару.Я бы такое не учудила,доход от 2к$ если что
Сапай вазони• 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
тож люкс, для богинь
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
тож люкс, для богинь
Та да,куда мне?😁 Я думаю,какой курс выбрать,чтобы увеличить доход и скиллы
пицунда• 21 августа 2025
ну что сказать продаваны получат свой процент
hrystia• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Олівець можна було б дешевший брати(( той самий Nyx краще справляється, туш теж. Помада змішані відчуття
У мене є помада від Ланком. Мені дуже подобається
Шукаю трусики• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Ой, та ладно. Це всього косметика. Насолоджуйтесь. Коли ж його жити. Я теж імпульсивно купила квиток на Конотопську відьму за 2тис. Тепер чекаю вересня і нових вражень. Хоч є тепер мета задля якої треба дожити до кінця вересня😂
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляШиворот Навыворот
А люкс набагато краще малює?
Ну дивлячись що, я б не сказала що набагато краще, просто в люксу краща пігментація, і ним швидше можна зробити мейк, а мас маркет(той що був у мене) ним треба трохи довше...і відповідно більший розхід
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляКоролева спама
если перевести на продукты - это банка хорошей икры или целая рыбина красная...
Такк, яку я могла б довго їсти, або курточка чи ботинки осіннІ
Лялька в колисці• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Брала все по акції
Три дня король - три месяца бомж
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляТут как тут
В мене така ситуація, що в цьому місяці витрати на декоративну це: 380 грн в єві- це олівець для брів, гель для брів, тіні та помада ))))
Я вам навіть заздрю
Чому заздрити? Що мінус 3000 на херню( це я вам заздрю))
Сапай вазони• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
зато купили и успокоились
теперь не чешеться
Оновлена версія• 21 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
800 на мейк апе
причем что на мейкапе, что в броке все паливо... ...
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
я не знаю
столько всего перепробовала из люкса, от люкса одно название, в носке такие же обыденные продукты
восторга ни от чего нет
Мас маркет деякий і то краще виглядає(
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляГимли
Помада хорошая ?
Помада не сушить губи, матова. На губах такі відчуття наче бальзам для губ нанесений, візуально мало чим відрізняється від Лореаля
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
І мій дохід 19000 грн((( ой бля, яка я дура
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляСапай вазони
тож люкс, для богинь
Ой, я вас прошу
Оновлена версія• 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
поэтому у вас с финансами все ок, вы понимаете, что это все обычные продукты, просто маркетинг
Однозначно• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Брала все по акції
Як вам туш?) якщо купували раніше. Теж обираю, до цього двічі брала мейбелін, трохи набридла
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Заздрю розумним людям❤️
Сапай вазони• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Мас маркет деякий і то краще виглядає(
почему так
ну не должно же быть по логике
я ко всей своей косметике отношусь с позиции слепого затеста - не оргазмирую от названия бренда
но когда, помада, например что за 300 что за 2 тыс выглядит обьективно как одно и тоже - моя логика ломается
упаковка? так у люкса такой же простой пластик зачастую
разводят нашего брата как могут
Покорительная• 21 августа 2025
Я так імпульснути не можу. Навпаки, тижнями виношую свої хотілки
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляОновлена версія
Скажу вам больше.Я покупаю себе профкосметику(маски,крема и т.д) по цене косметолога,придумала лазейку,которой пользуюсь больше 10 лет
Слоник-тоник• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Купили опыт
автор ТаЕщеОптимистка • 21 августа 2025
Ответ дляhrystia
Помада хороша, але я зрозуміла, що таку косметику можна брати якщо зп дозволяє, і не треба потім економити
черная мамба• 21 августа 2025
Ответ дляСлоник-тоник
Мы все тратим деньги на абсолютно разные вещи))
Кто на что , я например обувной маньяк, муж тоже, на фигню кучу денег трачу)
Зато плохо собираю)
Сапай вазони• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
часто вспоминается анекдот про новых русских
- я сегодня такой классный галстук взял, за 500 тыщ
- ну ты лошара, я точно такой же взял за 3 миллиона
Пожарник• 21 августа 2025
Ответ дляТаЕщеОптимистка
Хороша, але Лореаль могла б так само накрасити
Так сдайте и купите Лореаль. Чего себя мучаете?
Тріль підпільний• 21 августа 2025
Ответ дляТут как тут
Так їсти є що вдома? Чи тепер голодуєм?
Денег тьма, нужно ж куда-то оприходывать...
Плакулька• 21 августа 2025
Если я бы брала на эту сумму, я бы взяла туш Clinique, карандаш Chanel, блеск Dior или Clarins
Но это то что именно мне идеально