Ручки-Крючки• 28 сентября в 11:25

Карта АТБ

Розкажіть, будь ласка, чи користуєтесь ви нею, чи вигідна вона.
Я зрозуміла, вона від різних банків, вартує певну суму, яка повертається на карту при активації.
Я вчора зайшла на акційний день, подивитися на всі акції, для себе нічого підходящого не знайшла, окрім олії з ручкою і приправу, яку я беру постійно.
Так от, приправа вартує 30+, взяла три пачки, а з картою атб вартує 20, тобто на 100 гривен я взяла б не 3 пачки, а 5.
А що ви купуєте з цією картою зазвичай?
Така знижка на постійні товари чи різні?
Карту поповнювати готівкою можна без комісії?
Заюшка_хозяюшка• 28 сентября в 11:27
Я взяла в оайфе, обычная карта, везде рассчитываюсь, в атб если скидка есть уменьшает чек и все.
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:28
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Лайф?
Заюшка_хозяюшка• 28 сентября в 11:28
Ответ дляРучки-Крючки
Лайф?
Райфайзен
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:29
Ответ дляЗаюшка_хозяюшка
Райфайзен
Дякую
No problems• 28 сентября в 11:30
У меня карта А-банка. В терминале сити 24 пополняю без комиссии. Я довольна.
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:31
Ответ дляNo problems
Дякую.
А купуєте, що, якщо не секрет?
Мишка-шалунишка• 28 сентября в 11:31
У мене монобанк, просто моя основна карта підключена до АТБ, вони прям звіт дають щомісяця
Perfect look• 28 сентября в 11:32
Карта монобанка, очень удобно, много скидок именно с атб картой часто хороших
Медсестричка• 28 сентября в 11:32
В мене моно.
Не поповняю.
Підключена до основної.
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:32
Ответ дляМишка-шалунишка
Нормальна така економія, можна на економію телефон поповнити, навіть, а то і два
Perfect look• 28 сентября в 11:32
Ответ дляNo problems
А зачем пополнять ? Всмоно она привязана к основному счету
Perfect look• 28 сентября в 11:33
В моно *
Шлях до зірок• 28 сентября в 11:34
В мене три картки АТБ. Моно,Аваль,Сенс.
Користуюсь ними в АТБ при розрахунку.
Що отримую?
1.Знижка по їх внутрішнім акціям.
2.Знижка від самого банку-кешбек на продукти.(1-2-2.5%)
3.Всі картки підключені до національного кешбеку,тому отримую ще 10% від купівлі українських товарів-учасників акції Нац.кешбек.

Користуюсь ними в залежності від того,який банк дає більший кешбеку в конкретному місяці.Або в кого яка акція
ЛЮБА• 28 сентября в 11:34
Покупаю то что мне необходимо , но если есть скидка которая только при расчете картой атб , то возвращается на карту .бывают иногда хорошие акции , но в последнее время редко
Мишка-шалунишка• 28 сентября в 11:35
Ответ дляРучки-Крючки
Я базово купую продукти саме в АТБ, лише деякі в Сільпо і яловичину у мʼясному.
Фантазерша• 28 сентября в 11:36
А банк. Просто дублює основну карту, так само як вигода від епіцентр. Ціни бувають класні, коли платиш нею. Поповнюю в терміналі без всяких%
Люблю пиво• 28 сентября в 11:36
В мене теж віртуальна карта АТБ прив´язана до карти моно.
Просто при оплаті через смартфон вибираю картку АТБ. Іноді економія доволі значна.
За оформлення карти нічого не платила.
Пригощаю кашею• 28 сентября в 11:37
На соціальну ощадовську нічого навіть не треба додатково купувати, оформлювати - вона автоматично пробиває,як карта АТб. На касі, наприклад, вам озвучують ціну: 300 грн, я прикладаю свою соціальну ощад і воно автоматично перераховує і списує, наприклад 290 (дивлячись що я взяла). Там вони постійно по черзі міняють товар, який бере участь у цих знижках, тому так ніхто вам не скаже, шо саме по картці атб, бо кожен раз різне
Мира всем• 28 сентября в 11:39
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую
Ніякої вартості карти немає, то або вам щось наплели, або ви не правильно зрозуміли. У райфі карта дебетова, якщо ви поклали 100 грн, то на 100 грн і скупитесь. Якщо ціна товара 30, а з картою 20, то значить зпишеться тільки 20, без ніяких повернень.

Ну звичайні кешбеки не рахуємо.
ЯНаПэПэ• 28 сентября в 11:40
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую.
А купуєте, що, якщо не секрет?
Я в атб мало покупаю, но все же: хлеб, майонез, соки , овощи и фрукты по хорошим ценам обычно
ЯНаПэПэ• 28 сентября в 11:41
Ответ дляМишка-шалунишка
Показательно
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:42
Я напишу, що я купую лише в атб.
Серветки
папір
вушні палички
Крабові палички
Сир чиз
Яйця
Цукор
Томати
Яблука
Картопля
Масло
Олія
Приправа
Вино
Сік
Кола
Пшикалку для скла блакитну
Сміттєві пакети
Філе в лотку
Кукурудзіні пластавці і палички
Бананові пончики
Забула. І морозиво пломбір
Русланка з гілки• 28 сентября в 11:43
В АТБ цены на многие продукты завышены.
И карточки приводит их к нормальной цене.
Сравните Велмарт и АТБ.
У нас АТБ в квартале от Велмарта медленно сдыхает. Никого нет там - все в Велмарте закупаються
А если рядом никого из магазов нет - процветает.

Так что если есть выбор - обхрдите тот АТБ десятой дорогой.
Ни о чем та карточка, хитропопый магазин, этот атб
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:45
Ответ дляРусланка з гілки
В АТБ цены на многие продукты завышены.
Сравните Велмарт и АТБ.

Дякую, але не буду.
Бо деякі покупки я роблю виключно у них за якість і смак товару, і ціну
Мрію про пончик• 28 сентября в 11:46
Якщо карту купити на касі в атб, наприклад за 100 грн, то після активації ця сума Вам повертається.
Луноликая Вика• 28 сентября в 11:46
Если зашла тема атб - сегодня акция на тунец и масло есть еще ?
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:47
Ответ дляМрію про пончик
І я так прочитала в умовах
Русланка з гілки• 28 сентября в 11:47
Ответ дляРучки-Крючки
Дякую, але не буду.
Глупости. Я купила у них мыло Paru по акции за 11,90 - в него забыли добавить крем.....Руки страшно шершавые.....
Вот тебе и акция - не ликвид сбывают
Perfect look• 28 сентября в 11:50
Ответ дляМира всем

Ну звичайні кешбеки не рахуємо.
Если покупать физическую карту в атб, она стоит 50 грн, при первой же покупке эти 50 грн возвращаются на карту атб
автор Ручки-Крючки • 28 сентября в 11:50
Ответ дляРусланка з гілки
Вот тебе и акция - не ликвид сбывают
Мило їхнє я купувала до 22 року, воно було дійсно тверде, потім воно зникло і більше не завозили. Я перейшла на валевську, рідке беру дав, але не в атб.