ЗавЛабСнаб• 21 августа 2025
Какую же я вкусную пожарила картошку с луком. Девочки, вы что..
Вероятненько• 21 августа 2025
Вчора смажила. І з матіасом її, з салатом з свіжих овочів, мммм...
Доречі, ділюсь лайфхаком (перевіреним): коли будете смажити картоплю - налийте олії на пательню і додайте чайну ложку муки, розмішайте, добре нагрійте, і після цього висипте туди суху(!) картоплю. Завжди буде рум´яна, хрустка і не пригорить.
Ленне-Рейма• 21 августа 2025
Ответ дляВероятненько
А что такое матиас ?
Тоскующая• 21 августа 2025
Ответ дляВероятненько
О, спасибо! А на сайте так тоже работает? Я на масле не признаю, только на сале)
Біток чи ефір?• 21 августа 2025
Леди_в_ночи• 21 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Мне макарошек захотелось
На кофе чупакабра какая-то получилась))) Что видите вы?
Упитанный снеговик)
Вероятненько• 21 августа 2025
Ответ дляТоскующая
На салі, до речі, найкраще смажити картоплю. Або на смальці. В них температура кипіння вища, ніж в олії, тому зразу утворюється скоринка, і картопля смажиться, а не париться.
Я не додавала муку, коли смажила на салі чи смальці, але думаю, що спрацює. Головне, не перегріти, щоб мука горіти не почала.
Ну і картопля повинна обов´язково бути сухою.
осень харашо• 21 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Мне макарошек захотелось
Чупркабра? Возможно. Расставила лапки в стороны, смотрит одним глазом. Улыбается )
неДодекаэдр• 21 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Мне макарошек захотелось
Какой-то танцующий крокодил или дракон
КонФФетОшка• 21 августа 2025
Ответ дляБіток чи ефір?
Гы
Тоже вижу кого-то танцующего, так что все хорошо) ждет вас веселье и легкое времяпровождение
Біток чи ефір?• 21 августа 2025
Ответ дляКонФФетОшка
Та я не гадаю
просто само так вышло
Вообще, хотелось бы... Невесело в последнее время чет
Непереможна• 21 августа 2025
Ответ длянеДодекаэдр
Какой-то танцующий крокодил или дракон
Кролик или мышка.
Кицюююня• 21 августа 2025
Ответ дляЛенне-Рейма
А что такое матиас ?
Цнотлива сільодка, що не знала чоловіка