a.ostroverh• 21 августа 2025
Ответ дляSvet-3694
Не так що одні спокійно оформляють а тут ліміти часові. Хоча авто страждають і не важливо скільки часу не в Україні.
Имеют полное право
Деятельность страховых регламентирована кучей законов и подзаконных актов, и под надзором нбу
Если компания временную франшизу прописала, значит ей это не противоречит законодательству
a.ostroverh• 21 августа 2025
Ответ дляSvet-3694
Ви про що саме? Мають право на що ?
На все
В рамках законодательства и полученных лицензий
Perfect_Day• 21 августа 2025
У вас є європейські документи? Оформіть страхування в будь-якій європейській страховій.
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Ну то зробіть запит на страхування чоловіка в іншій страховій. Страхові, це як банки. Де кращі умови там і заключаєте договір
Це добровільний вид страхування і кожна СК встановоює свої правила. Для Вас часова франшиза, шоб поліс не укладали під страховий випалок.Чоловік 3+ роки там, тому навіщо СК покривати медицину людині, що живе в іншій країні, де живе там і купує поліс, розумію, що це в рази дорожче і лікарів місяцями чекаим, але українськ ск не мають лікувати, хоче ше страхують, шукайте