Регионщица• Изменено 21 августа 2025
Делікатне питання жінкам.
Моїй мамі 70. Вона до лікарів ходить - інколи робить кардіограму, бо буває высокий тиск, чи до стоматолога.
Скрізь пишуть, жо жінки у віці також періодично мають перевіряти здоров´я і гінекологічне, і мамографію/узд робити. До гінеколога мама ні в яку не хоче йти - на огляд та на УЗД. У неї стид щодо цього.
Я щось не так роблю чи багато ’вимагаю’? Чи ходять жінки в 70 років і старше до гінеколога? Якщо їх нічого не турбує.
Регионщица
• 22 августа 2025
Ответ дляБесбардак
Ні, ціленаправленно пішла, бо 2цикла підряд мазало. Матка збільшена-гістероскопія-аденокарцинома. Зразу гінеколог порекомендувала онколога. 2тижні аналізів і операція. Але я рада що перша а не більше.
На УЗД щось було видно?
КАПСЛОЧНИЦА• 22 августа 2025
Ответ дляНе будь КакСвета
Рак не відчувається до того моменту коли вже запізно щось робити
це не так. у мене були виділення з соска, лікар пальпував пухлину, в якій було 1,2 см. Це перша стадія, тут ще багато чого можна зробити і жити довго. Не лякайте людей
КАПСЛОЧНИЦА• 22 августа 2025
Ответ дляПрацівниця року
Розумію вас: бабуся так само не хоче ходити до гінеколога, ще би треба до проктолога. Якщо хвилюєтеся, домовтеся про усну консультацію. Старшій жінці може і важко буде на крісло вилізти. Можна здати кров на онкомаркери
при декількох видах раку (рак молочної залози, наприклад, який є найбільш поширеним серед жінок), онкомаркери просто не інформативні
КАПСЛОЧНИЦА• 22 августа 2025
Ответ дляБесбардак
В мене знайшли пів року назад. Перша стадія. Так, вирізали все- зараз в хірургічному клімаксі (41рік). Але без хімії и опромінення
о, ’колега’, мені 42, в тому місяці мастектомія, теж без променів та хімії, перша стадія. І чекаю на аналіз BRSA...
Бесбардак• 22 августа 2025
Ответ дляРегионщица
На УЗД щось було видно?
Узд не робили. Зразу на огляді гінекологу не сподобались розміри матки і дала направлення на гістероктомію. Через 5днів зробила. 2тижні чекала на результати гістології, як тільки но отримала- через пів години вже телефонувала онкологу (наступного дня вже в неї)
Резину не тягнула