Вишня на торті• Изменено 21 августа 2025
Ви колись наказували дитину відміною відпочинку?
Дуже важко було назбирати певну суму коштів для відпочинку (в дечому себе обмежуючи). Планувала поїхати з двома дітьми на море. Одна дитина слухняна і веде себе нормально, інша постійно мотає нерви: постійні прирікання, заперечення. Як то кажуть: ти йому слово, а він тобі десять у відповідь.
І тут я задумалась, що за свої ж не малі гроші терпіти це ще й на відпочинку я не хочу. Думаю вже що ніхто нікуди не поїде. Але, з іншого боку, тоді й менша дитина лишиться без моря. Лишити старшу дитину є на кого, але я вважаю, що це занадто жорстоко, хоч він і знущається з мене.
Як би Ви вчинили чи вчиняєте, якщо у Вас в родині була така ситуація ?
«Покарати» відсутністю довгоочікуваної поїздки усіх, включаючи мене, чи закрити очі на поведінку старшої дитини і їхати та хоч якось отримати позитивні емоції від поїздки?
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Вона зараз прирікається, а ви хочете щоб вона вас ще й зненавиділа на все життя. Вона вам цього не простить. Зараз таке життя, не відомо що завтра буде, ви ще й дитину хочете відпочинку лишити
Вишня на торті
• 21 августа 2025
Ответ дляAriervil
Нет, конечно. Ехать с обоими.
Сколько детям?
7 та 12
Ответ дляДівчина Гілмор
Еще и разделить детей, взрастить в старшем ненависть к младшему ребенку. Ммм, изысканно.
Ранковий базар• 21 августа 2025
Наказала и не пустила на сборы заграницу когда все было оплачено , но там было за что наказать . Но в итоге с нами поехал на отдых . А так чтоб все были наказаны и вы и второй ребенок нет не понимаю .
Дивне створіння• 21 августа 2025
Це дитина, Ви хотіли, щоб то був слухняний болванчик? Ну не їдьте на відпочинок, якщо втомилися, дитина тут ні до чого, не треба спихувати свою втому на доньку.
Вишня на торті
• 21 августа 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Я ж і пишу, що удвох ми не поїдемо.
І тоді вийде, що наказані будуть всі
Дивне створіння• 21 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
Я ж і пишу, що удвох ми не поїдемо.
І тоді вийде, що наказані будуть всі
Незрозуміло, за що Ви її хочете покарати.
Дівчина Гілмор• 21 августа 2025
Ответ дляAriervil
100% старший потім все життя буде підйобувать молодшого ’а пам´ятаєш як тебе на море не взяли, а ми з мамою поїхали. Ото ты лошара’
Джага-джага• 21 августа 2025
Спасибо моей маме, что она была терпеливой со мной...я была ещё той занозой в заднице, а младшая сестра послушной подлизой, но мама относилась к нам одинаково, любила нас обеих....
Автор, это пройдёт, не лишайте никого отдыха...
Вишня на торті
• 21 августа 2025
Ответ дляДивне створіння
Є гіперактивність і через це проблеми з поведінкою + початок підліткового віку.
Я боюсь, що не справлюсь з його поведінкою і це буде не відпочинок, а жах.
Пишущаяся• 21 августа 2025
Ехать все равно и заранее смириться с тем, что для вас это будет не отдых, а смена обстановки)))
сладкий_ноябрь• 21 августа 2025
Жесть якась
Їжі ще позбавте, одягу
Ну а що
Він же слухатись повинен і бути зручним,
Їжі ще позбавте, одягу
Ну а що
постою_послушаю• 21 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
Поэтому решили его просто не брать на отдых. Мать года, ёпта.
ніколи такого не було• 21 августа 2025
Ответ дляВишня на торті
Не нужно наказывать отдыхом точно
А куда вы едете?
Малому было лет 12-13 мы ездили в сходницу в отельный комплекс
Там большая территория, много всего
Много детей
Он у меня тоже слишком активный
Так я его почти на видела
Он целыми днями носился с детьми
А куда вы едете?
Там большая территория, много всего
Много детей
Он у меня тоже слишком активный
Так я его почти на видела
Он целыми днями носился с детьми
Помаранчова душа• 21 августа 2025
Ответ дляДжага-джага
А вы сами рискнула завести детей?
Просто мне кажется, что потом страшно самой рожать..
Вдруг как вы будет и 20 жизни в ж*пу
«Прирікання, заперечення» , возможно ребенок хочет вашего внимания, а его нет, и не знает как его выразить кроме как таким образом. Вот так парадоксально бывает:( Попробуйте найти подход к ребенку, если у вас есть на это силы.
И пожалуйста не наказывайте отменой моря - это я вас от себя прошу:(
ніколи такого не було• 21 августа 2025
И вам ещё повезло, что в 12 только начинается
Мой малой с 10 начал
Уже пять лет мозг выносит
Вроде лучше становится последние месяцы
Только подумаю, что «может уже прошло» как он опять выпускает колючки и какую-то дичь делает и ведёт себя странно)))
Мой малой с 10 начал
Уже пять лет мозг выносит
Вроде лучше становится последние месяцы
Джага-джага• 21 августа 2025
Ответ дляПомаранчова душа
А вы сами рискнула завести детей?
Вдруг как вы будет и 20 жизни в ж*пу
Да, у меня двое, оба ребёнка спокойные были в детстве (уже взрослые), а вот у сестры такие, как я была, сестра часто говорит, что это не справедливо)))
Залізна тьотя• 22 августа 2025
Мама тоже хочет отдохнуть, а не помогать себе нервы,не понимает, сидит дома.
Вишня на торті
• 22 августа 2025
Ответ дляніколи такого не було
Мой малой с 10 начал
Уже пять лет мозг выносит
Вроде лучше становится последние месяцы
Мой малой с 10 начал
Уже пять лет мозг выносит
Вроде лучше становится последние месяцы
В нього це давно почалось. Я просто сама з двома дітьми ще нікуди не їздила. Одна справа, коли він постійно сперечається вдома, а інша - коли це далека дорога, переліт. І вислуховувати хамство, заспокоювати там, де не буде допомоги - це для мене досить суттєвий ризик не справитись.
Ответ дляВишня на торті
Что будет если вы не справитесь?