Доктор Варвар• 21 августа в 23:57
Вже обсудили Аліну Михайлову?
Як вона донати збирала і дві машини прикупила не дешеві.
От і донать далі...
Не має слів
От і донать далі...
Не має слів
Лиса Патрикевна• 21 августа в 23:58
Людина придбала за свої кошти! Не меліть дурниць!
Ищу Аленя• 21 августа в 23:59
А какой дурак скидывает деньги незнакомцам?) Помогайте адресно нуждающимся
Доктор Варвар
• 21 августа в 23:59
Ответ дляЛиса Патрикевна
Да вірю, вже й кредит приплела вона у своє виправдання
Доктор Варвар
• 22 августа в 00:00
Ответ дляnutty
Вы б еще про притулу написали ))
Так, ви праві. Але якось все рівно не можу це зрозуміти
Не прохожу мимо• 22 августа в 00:01
Так они все берут 10-20 процентов на ’операционные расходы’, не работать же идти,в конце концов.
Ищу Аленя• 22 августа в 00:06
Ответ дляДоктор Варвар
Автор, вы посчитали, что вашей семье деньги лишние, и подарили левой бабе. Чего вы возмущаетесь?)
Педиатор_я• 22 августа в 00:07
Вона мені одразу не сподобалась,Да Вінчі був простим,хорошим хлопцем,а вона одразу мені виглядала корисливою. Нецензурна лексика в інтерв´ю це взагалі окрема тема...
Доктор Варвар
• 22 августа в 00:08
Ответ дляИщу Аленя
Дійсно, подумаєш, одні донатять , а інша використовує їх в особистих цілях. Фігня, правда?
Ищу Аленя• 22 августа в 00:08
Ответ дляПедиатор_я
Так такой же и он)))вам важно, чтоб вас обкрадывали улыбаясь?)
Доктор Варвар
• 22 августа в 00:09
Ответ дляCаванна
Ой тих донатирів хватило, мала справу..
Брату передавала 1000дол.собі взяли 100
Суки
Ищу Аленя• 22 августа в 00:10
Ответ дляДоктор Варвар
Есть такая штука, виктимология, почитайте на досуге. Не будете попадаться на такую лажу
Педиатор_я• 22 августа в 00:10
Ответ дляИщу Аленя
Знаю людей,які знали його особисто,розповідали про нього лише добре.
Ищу Аленя• 22 августа в 00:11
Ответ дляПедиатор_я
Угу, а у соседей белых родился сын негритенок, правда его никто не видел, так, с чужих слов)))
Женщинас• 22 августа в 00:11
Жіночка йде до успіху. Виключно цілеспрямована осоьаг. Нахабна як три чорти. Депутатом буде в вр, точно.
Педиатор_я• 22 августа в 00:12
Ответ дляЖенщинас
Наскільки я чула вона вже є депутатом.
Ищу Аленя• 22 августа в 00:12
Ответ дляЖенщинас
Так депутаты обокрали вас в 1000 раз больше, чем бабень с инсты))))
Педиатор_я• 22 августа в 00:12
Ответ дляИщу Аленя
Не знаю.Про погану людину мало хорошого говорять...
Женщинас• 22 августа в 00:13
Ответ дляПедиатор_я
Наскільки я чула вона вже є депутатом.
Так, Київради. А мітить в верховну раду. Кар´єрна тьотя.
Ищу Аленя• 22 августа в 00:13
Ответ дляПедиатор_я
Удалено администрацией...
Женщинас• 22 августа в 00:15
Ответ дляИщу Аленя
Ну і? І вона хоче успіху, а не в інсті побиратись.
Сірничок• 22 августа в 00:15
Ответ дляНе прохожу мимо
Не 10-20, а 20% законно, остальное- сколько совесть позволяет ;даже благотворительные фонды берут 20,
Тріль!• 22 августа в 00:18
читала в ТГ, что есть свидетели и видео её пьяного ДТП, которое пока не показывают, типа компромат
Ищу Аленя• 22 августа в 00:18
Ответ дляЖенщинас
И?)она то понятно, но вы ее зачем спонсируете?)
Сірничок• 22 августа в 00:19
Ответ дляЖенщинас
Читала,что она была секретаршей Коломойского,и он ее подложил под Да Винчи
Попа как у Кардашьян• 22 августа в 00:20
А цього клоуна на броньованому ренжі і з охороною в кліпі бачили, гроші закінчились у цього стерненка вирішив покреативити із дантесом, подивилась але грошей йому не давала і не дам.
Радикальная• 22 августа в 00:21
Ответ дляПедиатор_я
Наскільки я чула вона вже є депутатом.
Ну то вона не «вже», а просто є депутатом, бо вибори у нас були до повномасштабного вторгнення, тобто вона і до цього була депутатом