Да будет так• 22 августа 2025
Какая хорошая школа Оболонский, Подольский район, Минский массив?
хочу обычную школу,но с нормальным контингентом и учителями
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2025
Ответ дляДа будет так
Середня
Я в 100 ліцей віддала, дуже задоволена
Да будет так
• 22 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я в 100 ліцей віддала, дуже задоволена
Там складно мабуть?мій далеко не відмінник
Да будет так
• 22 августа 2025
Ответ дляУх яка ж Я
Ви реально готові для щоденних ранкових поїздок дитини між районами?
Так
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2025
Ответ дляДа будет так
Моя донька теж) ну як всюди - залежить від вчителя (які всюди теж втомлені, звільняються і яких важко знайти), дітей в класі, класного керівника і тд. Наша класна керівничка - просто золота. Однокласники різні, з деякими проблеми і конфлікти. Але «контингент» на порядок краще попередньої школи. Плюс були нюанси з донькою, прийшлось спілкуватись з адміністрацією - дуже позитивні враження. Як кажуть 100% розуміння, 0% засудженння. Пішли на зустріч, пояснили що і як можна зробити, який варіант більше підійде саме моїй доньці, які адміністративні процедури. Зараз вона на індивідуальному навчанні, заносила заяву на днях - цікавились як себе почуває, розказували якісь позитивні моменти з весни з нею, питали мої побажання.
Знаю, що з цим ліцеєм у друзів були проблеми і вони свою дитину в результаті забрали в іншу школу. Але мій досвід - дуже позитивний. Ну але знову ж таки - це субʼєктивно)
Да будет так
• 22 августа 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це чудово,як туди попасти?реально взагалі?чи тільки шукати через когось
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2025
Ответ дляДа будет так
Чому через когось?) ідете на сайт і дивитесь умови вступу. Моя йшла через екзамен в 5 клас, але це ще до війни було. Зараз дітей менше, знайомі просто по заяві в 6 клас прийшли
ПоЗиТиВнАя• 22 августа 2025
Ответ дляДа будет так
І як всюди з держустановами - якщо пише місць нема, то назвонюєте адміністрації і пишете мейли
Та_шо_ж_таке• 22 августа 2025
Ответ дляБабуся мороз
194 школа подходит под Ваше описание
Ой ні.....
Там тільки вчителі математики гарні.
Екатерина27• 22 августа 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Ой ні.....
Там тільки вчителі математики гарні.
Не только)
Татьяна Семакина• 23 августа 2025
Доброго дня 🙂
Мій син навчається у 194 школі, і ми нещодавно знайшли гарний варіант додаткового навчання. Можу порадити вам онлайн-заняття в Plume School – ось контактний номер: +380 (63) 078 85 14. Можна писати чи дзвонити у будь-який час, завжди швидко відповідають. Школа нова, але там працює дуже приємна викладачка з 15-річним досвідом викладання. Займаємося з нуля, і дитина вже починає розуміти. Вартість заняття – лише 300 грн/год.