VeraVira• 16 августа в 08:06

Порадьте школу, лівий берег

Дівчата, вітаю! Не так давно переїхали до Києва, зараз мешкаємо на Березняках, ходимо до школи, але мʼяко кажучі не задоволені рівнем навчання. Підкажіть, будь ласка, школу. Дитина 8 клас, можемо і якщо не далеко їздити громадським транспортом
Дитина добре навчається
feminee• 16 августа в 08:47
А сейчас какая у вас?
english book• 16 августа в 08:56
Я скажу непопулярну тут думку.Школа зараз майже нічого не дає,вчителя виконують роль вихователів-наглядачів,а не саме вчителів.
Діти вчились в різних рейтингових школах,одних з кращих,але успіх прийшов,коли вони зрозуміли,що вчитися і розбиратися у всьому потрібно самим.Тільки так.
Це думка моя і моїх знайомих.Звичайно рейтингова школа краще,але вона дає лише трохи більше можливостей.
Калькулятор• 16 августа в 09:03
Мої навчались у школі 204 Домінанта. Є маршрутка і трамвай з Дарницької площі до Братиславської, зупинка вул. Анатолія Солов´яненка, далі пішки 800 м. Діти які приходили із звичайних шкіл казали що навчатися складно
наталия-маруся• 16 августа в 09:04
А в какую ходите на Березняках?
nova_mama• 16 августа в 09:19
У цьому районі є декілька гарних шкіл. Всюди треба буде йти або їхати.
Якщо у дитини здібності фіз-мат або цікавлять хімія/біологія, то є Технічний ліцей на Тампере, 9. Якщо більше до математики і любить олімпіади, то Русанівський ліцей на бульварі Шамо, 17А або 208 ліцей біля м. Лівобережна на Туманяна,2.
Мовні є у районі Дарницької площі з поглибленим вивченням німецької - 167 ліцей на Соборності, 12в і іспанської - 176 школа на Каденюка, 11.
Трохи далі, майже біля м. Чернігівська, з поглибленим вивченням англійської - 129 на Каденюка, 19.
Тільки у більшості з них є вступні іспити, які зазвичай проводяться на початку червня. І зараз, як правило, ці іспити після 4 класу.
Теоретично, якщо хтось вибув за літо, то можуть донабрати 1-2 дитини у старші класи і у кінці серпня, але про це треба індивідуально говорити з адміністрацією, і у дитини мають бути реально гарні оцінки, дипломи олімпіад, щоб спеціально для неї той іспит провели.
english book• 16 августа в 09:30
Ответ дляКалькулятор
Моя школа
Колись була найбільша в СРСР 3000 учнів,в дві зміни.Були класи К,Л,М...
Вона була дуже сильною колись,хоча звичайна школа.Не було ні одного некваліфікованого вчителя.витягнули і поставили на ноги багатьох.В мене був дуже сильний клас,багато чого досягли в житті.
автор VeraVira • 16 августа в 13:46
Ответ дляfeminee
А сейчас какая у вас?
Не хочу робити антирекламу, це наша особиста думка)
Дякую за розуміння)
автор VeraVira • 16 августа в 13:52
Ответ дляenglish book
Це зрозуміло, частково підтримую, але вважаю, що соціум грає не останню роль, особливо в цьому віці
english book• 16 августа в 13:56
Ответ дляVeraVira
Я теж погоджуюсь лише частково.Бо в дітей у школі були дуже різні діти.Хтось попав через знання,а хтось через спонсорство батьків,або особисті зв´язки .І діти там були досить різні.
Татьяна Семакина• 23 августа в 00:15
Ми теж колись шукали школу на Лівому березі, і це вічне питання 🙈. Хороших варіантів не так і багато, бо або переповнені, або рівень «так собі».
Зі свого досвіду можу порадити ще дивитись у бік додаткових занять. Ми підключили онлайн-уроки в Plume School, і це реально виручає. Викладачі дуже приємні, з досвідом, допомагають підтягнути математику та інші предмети. Дитині стало набагато легше і в школі, і вдома. Заняття коштують 300 грн/год, а писати/дзвонити можна у будь-який час, завжди відповідають швидко.
Ось контакт: +380 (63) 078 85 14.
Можливо, вам теж стане у пригоді — навіть якщо школа не ідеальна, додаткові уроки дуже підтримують і дитину, і батьків 🙂.