булоТАЙминуло• 22 августа 2025

Підготовка до НМТ

Добрий ранок!
Порадьте,будь ласка,школи підготовки до НМТ,якими ви були задоволені або навпаки.
Може хтось пробував"Від А до Я",Кевін тощо.
Дякую всім,хто відгукнеться, заздалегідь.
сладкий_ноябрь• 22 августа 2025
Лише індивідуально з репетиторами або ж курсив групі де 2-4 особи (але це до історііі лише)
неДоЖиру• 22 августа 2025
Йшли на історію індивідуально, але займалися з 10 класу.
Укр теж індивідуально.
І ціна нормальна.
В цих школах дорого дуже .
А так займалися онлайн по цим предметам
Амелі на мілені• 22 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Знаю випадки коли після репетитора здавали гірше, чим після того ж ЗНО хаб.

Тому не треба про ´лише´. Кожен сам вирішує.
Соня-сонятко• 22 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Раніше був ЗНО юа дуже гарний хаб. Готували супер, ділили дітей по рівню знань на невеликі групи. Результати були дуже гарні по всім предметам.
Як вони називаються зараз і чи працюють не знаю.
Кукарикуууууу• 22 августа 2025
Тільки репетитори, ніяких курсів. Результатами задоволені, є й 200 балів
Завжди мало• 22 августа 2025
Бесплатные вебинары от вшо, ilearn. Есть все предметы, очень хорошо объясняют. Историю буквально с 0, дочь здала на 180. Математику тоже хорошо объясняют. Единственное, английский в этом году ужасный преподаватель, но за прошлые годы можно найти нормальное объяснение материала.
Оч@ров@Шк@• 22 августа 2025
У меня ребёнок ходит в такой репетиторский центр по математике
Там в группе 4 детей могут быть одновременно
У каждого ребёнка своя программа
Занимается с ним аспирант кпи

Мы за этого аспиранта держимся!

До этого было много репетиторов и ничего хорошего

Но у ребёнка очень большие сложности с математикой
Акалькулия у него
сладкий_ноябрь• 22 августа 2025
Ответ дляАмелі на мілені

Ну ви ж розумієте, що 50% успіху залежить від дитини, а не від репетитора
Амелі на мілені• 22 августа 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Я прекрасно розумію, що дитина сама має хотіти вчитися і розуміти важливість підготовки.Але ж ви пишете ´ЛИШЕ´ репетитор
Ну то ніякий репетитор не змусить дитину вчитися, якщо та вважає, що воно їй не здалося.
сладкий_ноябрь• 22 августа 2025
Ответ дляАмелі на мілені
Так
Лише репетитор буде підлаштовуватися під потреби дитини.
Курси мають план. Все