40каградусная• 22 августа в 12:11
З минулого року згадала про 1 вересня
Я чекала свого часу, щоб зайти на прийом до лікаря. Чекала на лавочці недалеко біля школи. І от коли лінійка закінчилася, десь після 10:30 бачу як мама з хлопчиком гарно втягнуті, святково, йдуть до під´їзду з букетом айстр в руках. Обличчя були не дуже радісні.
Питання. Чому квіти вони не залишили в школі? Якщо вони йшли когось поздоровляти то тільки з квітами і так рано? Могло бути так, що вчитель відмовилася приймати такі квіти?
В курсі діла• 22 августа в 12:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
1 вересня з лінійкою? Це де таке було в мин.році?
та у нас було для першачків і 11 класів
40каградусная
• 22 августа в 12:14
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Вишневе я до школи самої не ходила, але верталися діти як після лінійки. І старші і молодші класи
Жена_КотораяСтена• 22 августа в 12:15
В минулому році початок навчального року припав на друге вересня. Хіба в неділю в когось було першого?
40каградусная
• 22 августа в 12:15
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Може дати плутаю, але сама ситуація
40каградусная
• 22 августа в 12:16
Ответ дляВ курсі діла
може то мама вчителька і їй квіти подарували
Один букет айстр, сумнівно
Борщичок• 22 августа в 12:18
Сидела тетка на скамейке, от нечего делать картинки в голове крутила, додумывала то, чего нет, а потом через год решила на форум это говно притащить обсосать.
40каградусная
• 22 августа в 12:20
Ответ дляБорщичок
Так, так і є. Тільки я не додумала, а мене зацікавила ця ситуація. От згадалася, я і написала.
40каградусная
• 22 августа в 12:26
Ответ дляГЛЮкоза
может учитель заболела?
Може, і вони одні були з квітами?
ГЛЮкоза• 22 августа в 12:27
Ответ для40каградусная
Може, і вони одні були з квітами?
а должна была толпа идти?)
40каградусная
• 22 августа в 12:27
Ответ дляГЛЮкоза
а должна была толпа идти?)
Раніше ходили
Свекруня• 22 августа в 12:29
Ответ для40каградусная
К врачу-психиатру сидели на прием?
На пів ставки• 22 августа в 12:39
Ну, мы так вернулись домой с цветами в 1-м классе, дочка не захотела отдавать цветы, оставила их себе, я не настаивала, у учителя и так было много букетов...
Вишневий цвіт• 22 августа в 12:40
Ответ для40каградусная
Один букет айстр, сумнівно
Работаю в школе, забираю 1-2 букета не более. На окончание учебного года было 8 букетов, забрала один интересного голубого цвета были цветочки
Петриківна• 22 августа в 13:01
Ответ для40каградусная
Мамам с мальчиками запрещается хорошо одетыми идти к подъезду с букетом астр ? Что вам за дело до выражения их лиц ? Если так интересно , могли бы встать с лавочки , подойти и спросить , что за безобразие происходит .
40каградусная
• 22 августа в 13:12
Ответ дляПетриківна
Та розумієте, все співпало і свято і те як вони поверталися додому. Вище вже написали, що вчитель могла не прийняти квіти
Петриківна• 22 августа в 13:13
Ответ для40каградусная
Почему не подошли и не спросили ?
Свекруня• 22 августа в 13:13
Ответ для40каградусная
Страшно, очень страшно! Мы не знаем, что это такое! Если бы мы знали, что это такое, мы не знаем, что это такое.
40каградусная
• 22 августа в 13:14
Ответ дляПетриківна
Почему не подошли и не спросили ?
Вони вже в під´їзд зайшли
40каградусная
• 22 августа в 13:15
Ответ дляСвекруня
То ви порадите свого психіатра чи ні? Я ж чекаю
Свекруня• 22 августа в 13:15
Ответ для40каградусная
Вони вже в під´їзд зайшли
Так нужно было догнать!
Свекруня• 22 августа в 13:15
Ответ для40каградусная
Конечно. Обращайтесь. Вам помогут.
40каградусная
• 22 августа в 13:16
Ответ дляСвекруня
Конечно. Обращайтесь. Вам помогут.
Важкий у вас випадок, погано розумієте текст, так?
40каградусная
• 22 августа в 13:17
Ответ дляСвекруня
Так нужно было догнать!
Так, треба було