40каградусная• 22 августа 2025
З минулого року згадала про 1 вересня
Я чекала свого часу, щоб зайти на прийом до лікаря. Чекала на лавочці недалеко біля школи. І от коли лінійка закінчилася, десь після 10:30 бачу як мама з хлопчиком гарно втягнуті, святково, йдуть до під´їзду з букетом айстр в руках. Обличчя були не дуже радісні.
Питання. Чому квіти вони не залишили в школі? Якщо вони йшли когось поздоровляти то тільки з квітами і так рано? Могло бути так, що вчитель відмовилася приймати такі квіти?
Свекруня• 22 августа 2025
Ответ для40каградусная
Важкий у вас випадок, погано розумієте текст, так?
Выздоравливайте.
Асталависта бэйби• 22 августа 2025
Ответ для40каградусная
Може, і вони одні були з квітами?
А весь класс должен был идти именно в этот подъезд с ними ?
Ласкове телятко• 22 августа 2025
Как я соскучилась за школьными темами)) уже через неделю будут плакать как устали делать уроки с детьми