Радикальная• 22 августа 2025

Скільки Ви платите репетиторам?

Цікавить Київ, індивідуальне заняття за годину. Підготовка до НМТ.
Яка ціна зараз адекватна? Бо в інтернеті бачу ціни від 200 грн до 2000 грн. Розгубилася якось.
Стетоскопуло• 22 августа 2025
200 то демпинг
400-500 средне сейчас за 60 минут
За нмт и 600 можно брать
Сливочная пенка• 22 августа 2025
350 Одесса начальная школа
Весела моль• 22 августа 2025
400 немецкий
450 математика, учитель супер, но я вижу, что программу дочкиной школы ей будет сложновато преподавать, судя по дз, которое дали на лето. Может придётся поменять.
Тишком нишком• 22 августа 2025
А какая разница Киев или нет? Онлайн
Тишком нишком• 22 августа 2025
Ответ дляСтетоскопуло
200 то демпинг
400-500 средне сейчас за 60 минут
За нмт и 600 можно брать
200-это школьники или студенты
Ms. Любмая жена• 22 августа 2025
500 за немецкий онлайн
Djacmin• 22 августа 2025
Английский, украинский и математика, все онлайн, по 300 грв час. Но ребенок с этими репетиторами уже больше года и на берегу договаривались, что сначала они подтягивают знания, а позже готовят к ДПА и НМТ. В этом году дочка пошла в 9 класс, занятия с репетиторами уже начали в августе, никто цену не поднял. Не студенты.
Губка Боб• 22 августа 2025
350 Английский Молодая репетитор, закончила университет. Отличная
Кусман Сиру• 22 августа 2025
Може хтось порадити гарного вчителя математики для 8 класу? Також цікавить німецька високого рівня, від в2.
Кусман Сиру• 22 августа 2025
Англ - плачу 500, викладач університету, вже 5 років дитина займається
Ms. При теле• 22 августа 2025
якщо підходить онлайн, сайт буки в допомогу, наші чудові репетитори всі звідтіля) там на різний гаманець, математика платили 200 чи 250, неймовірна дівчина, при тому , що ті хто 500, не хотіли займатись... бо необхідно було поглиблено вивчати математику (улюблений предмет і проблем не було)
inna13r• 22 августа 2025
Ответ дляКусман Сиру
Напишіть мені в лс. Знайшла гарного вчителя з математики.
inna13r• 22 августа 2025
Вибачте що влажу. Шукаю репетитора з англійської мови.
Файно Замало• 22 августа 2025
350 платим с математики 9 клас и 300 начальная школа, они домашнее задание делают. В этом году не поднимала, но если поднимет однозначно продолжим- очень хорошие результаты
Стетоскопуло• 22 августа 2025
Ответ дляТишком нишком
200-это школьники или студенты
Да и начинающие(демпинг)
Стетоскопуло• 22 августа 2025
Ответ дляinna13r
Який клас, побажання?
Файно Замало• 22 августа 2025
Ответ дляКусман Сиру
Могу дать контакты нашей, она занимается с моими детьми (3-й и 9-й классы), результаты хорошие. Нужно только уточнить, есть ли у неё места.
Файно Замало• 22 августа 2025
Ответ дляinna13r
И нам посоветуйте))
Парасюха• 22 августа 2025
Ответ дляMs. При теле
Якийся дивний той сайт букі. Жодного разу мені не прийшов контакт тих репетиторів, яких я обрала. Завжди приходили інші, яких не було в моєму виборі
Не зви чайна• 22 августа 2025
Англ в групі 6 дітей 200 грн година, у цього ж викладача індивідуально година коштує 600 грн. Ми обрали груповий варіант, донці так більше подобається.
Ні грама• 22 августа 2025
Ответ дляНе зви чайна
Толк есть? не верю,что групповые лучше,чем индивидуальные. Вам то понятно,платить в 3 раза меньше
Не зви чайна• 22 августа 2025
Ответ дляНі грама
Є, це ж старшокласники, а не малі діти, вже не відсижують аби відсидіти, а реально працюють, мають мотивацію. Особливо для говоріння групові заняття чудові. Донька вже навіть художні книжки стала собі купувати англійською, тому що крім основних занять у них є читацький клуб, де вони обговорюють книжки. Індивідуально вона займалася раніше, але з часом стала нудитися, а групові заняття стали просто другим диханням.

Ну але я говорю саме про англ. мову. Укр. мова та історія у нас гарна підготовка в школі, сильні вчителі. Математику ще не шукала, але треба, розглядаю взагалі якісь онлайн курси. Але математику нам головне чисто прохідний набрати, для вступу потрібні будуть три інших предмета.
СпайдерВумен• 22 августа 2025
310 грн в цьому році буде англ 45 хвилин, заняття індивідуальні, викладач працює офіційно ФОП.
ЯяяКакаджамбо• 22 августа 2025
Подготовка до НМТ не менее 500 грн/час - адекватная цена.
Все, что ниже либо демпинг, либо непрофессионалы.
inna13r• 22 августа 2025
Ответ дляСтетоскопуло
Який клас, побажання?
6 клас
Стетоскопуло• 22 августа 2025
Ответ дляinna13r
6 клас
В мене 60 хв 450 грн
Онлайн
Лена Кор• 22 августа 2025
Ответ дляСтетоскопуло
В мене 60 хв 450 грн
Онлайн
У мене так само.
Вважаю, що ціна адекватна.
Татьяна Семакина• 23 августа 2025
Вітаю, залежить від пакету, я беру великий, тому виходить трошки менше 300 гривень, син задоволений, великий вибір предметів, як раз була фізика, шукали аби зрозуміло поясняли та цікаво, з експериментами 0 (63) 078 85 14
БлинчикБезСметанки• 23 августа 2025
Репетитор англійської мови
agripina• 23 августа 2025
Німецька була 350 грн,але з вересня ціну ще не взнавала(