Носки на подтяжках• 22 августа в 12:49

Треба купить права.

Де їх можна купити? Теорію буду вчити сама. Їздити буду наймати інструктора.
Божа кульбабка• 22 августа в 12:49
в автошколе
автор Носки на подтяжках • 22 августа в 12:50
Ответ дляБожа кульбабка
в автошколе
В якій можна купити їх?
Божа кульбабка• 22 августа в 12:50
Ответ дляНоски на подтяжках
В якій можна купити їх?
майже в будь-якій
автор Носки на подтяжках • 22 августа в 12:51
Ответ дляБожа кульбабка
майже в будь-якій
Серйозно? Супер. Просто підходиш і спрашуєш? У них є зв´язки в МРЕО?
Кашпо• 22 августа в 12:52
Ответ дляНоски на подтяжках
да
спрашуєш
они вам видповидять и тхарифы азвучать
Божа кульбабка• 22 августа в 12:52
Ответ дляНоски на подтяжках
так
Грабля• 22 августа в 12:53
А потім такі як ви, розказують, що в державі корупція…
Люблю кетчуп• 22 августа в 12:54
Тобто ви визнаєте, що вам не стане розуму здати чесно? А нащо вам тоді за кермо? Це буде схоже на мавпу з гранатою
Заздрість то погано• 22 августа в 12:56
А навіщо купувати?
Самі здайте
Нашли в капусте• 22 августа в 13:04
Как вы думаете, неизвестному анониму на общедоступном сайте, вот так сдадут контакты?
Качка в тапцях• 22 августа в 13:12
Иди и сдавай как все,у нас правовое государство без коррупции.
автор Носки на подтяжках • 22 августа в 13:21
Ответ дляЛюблю кетчуп
В немає скільки часу
Пищалка• 22 августа в 13:24
Ответ дляНоски на подтяжках
В немає скільки часу
Бідна киця зайнята
Нехай щастить• 22 августа в 13:30
Так це та, шо по своєму селу чт жк їздить без прав, колись вже питала тут, так і не купила права досі , слава тобі богу
Sofa-c55b• 22 августа в 13:36
Ответ дляЛюблю кетчуп
теорію здасть, а на практиці її можуть валити бо здає без хабаря, сто разів чула такі історії, люди по 10-15 раз здають практику бо їх спеціально валять щоб вони дали хабар. Я не кажу про те що треба давати хабаря, людям створюють такі умови. А що стосується мавпи з гранатою, то після будь-яких курсів краще ще додатково брати інструктора і поїздити з ним по місту, це дві різні реальності
Любимка-анонимка• 22 августа в 14:05
Вы в курсе цен? 3у.е потянете?
Щедрик• 22 августа в 14:06
Мені пропонували за 13к грн за допомогу при іспиті, але здавати під камери все одно треба було. Відмовилась, дякую, на 5й раз сама здала. Ну а щоб все під ключ- думаю буде набагато дорожче.
автор Носки на подтяжках • 22 августа в 14:16
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Вы в курсе цен? 3у.е потянете?
Та ну.. ви серйозно? В Німеччині 3500. За що в Україні?
Кракадэ• 22 августа в 14:19
Ответ дляНоски на подтяжках
Задайте вопрос своему инструктору в автошколе. Он вам озвучит стоимость. Сдавать экзамен все равно будете, но не завалят.
Губки-уточкой• 22 августа в 15:07
Ответ дляНоски на подтяжках
Чтоб купить права в Германии нужно заплатить 3500? Я думала, у них нет коррупции
автор Носки на подтяжках • 22 августа в 15:23
Ответ дляГубки-уточкой
Нет, это официально, школа, уроки вождения. А так да, ты там не купишь
Губки-уточкой• 22 августа в 15:33
Ответ дляНоски на подтяжках
Так в Украине официально тоже не 3 тыс у.е. курсы стоят. Вам цену взятки писали
Любимка-анонимка• 22 августа в 17:13
Ответ дляНоски на подтяжках
Серьезно. Сейчас кучу камер наставили, то такую цену гнут.