NatalyaSS• 22 августа в 14:41

Booking бронювання

Заброньовано номер на booking-підтверджено. Дозвонитись не можливо на телефон
- чи можна надіятись на житло?
Леска• 22 августа в 14:42
Можна. Ніколи не телефонувала в готель, завжди все було добре.
Леска• 22 августа в 14:42
Якшо шо-жалієтеся в букінг і вони розрулюють
олена олена• 22 августа в 14:51
Якщо заброньовано і підтверджено, там є кнопка «звʼязатися з помешканням». Напишіть їм. А для чого ви телефонуєте?
автор NatalyaSS • 22 августа в 15:14
Ответ дляолена олена
Там є або написати або зателефонувати -писала -відповіді немає
Gleva• 22 августа в 15:15
подивіться на гугл картах це житло, може там є інший котнакт
автор NatalyaSS • 29 августа в 11:00
Поділюсь опитом Booking - все таки треба передзвонювати - і там де не відповідають все таки - стрьом надіятись на житло. Цей випадок - дійсно не відповіли письмово, і не передзвонили - коли приїхали на адресу - там того отеля вже немає. Інші бронювання - все просто чудово!