Птица Говоруша• Изменено 22 августа 2025
Дитину поцарапала кицька треба порада
Вчора дитину 2,5 років поцарапало кошеня.Воно не наше, прийшло до воріт і дитина видно хотіла з ним гратися.Ми його забрали, хазяїна знайти не можемо поки.Що нам робити з вакцинацією від сказу?Ми одесити, але наразі знаходимось в області.Треба вести дитину в лікарню чи спостерігати за кошеням?Як ви вчиняєте в таких ситуаціях?
Пьяная вишня• 22 августа 2025
Вы ж привиты по календарю,вот и почему переживаете? Столбняк не нужен. Бешенство вряд ли,котенок при бешенстве пару дней проживет и по нему видно будет. Помыть,проглистогонить,накормить и обогреть-раньше так поступали. Не можете забрать-пристроить в добрые руки.
Мадам Тю-лю-лю• 22 августа 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
это не вы вчера про котенка писали, который об ребенка потерся и хотели от бешенства прививаться? уж очень слог похож)
Та вона.
Лаври мами з лімфовузлами і мами з гнойним прищем не дають спокою.
Але мама-лімфовузол і мама-прищ мають певні родзинки.
А тут тухляк
Жертва интернета• 22 августа 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
признавайтесь, автор, ваша ж тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3754294
її, її)))
Жертва интернета• 22 августа 2025
Ответ дляЗалетна Я тут
а колоть каждый раз нужно как только кот поцарапает или оближет? мне просто интересно как вы себе это представляете
гормони.... вони такі
Жертва интернета• 22 августа 2025
Ответ дляШумелка Мышь
10 днів спостерігайте за кошеням. Якщо наприкінці строку воно живе, здорове, від їжі і води не відмовляється- все добре, сказу в нього нема, і воно не несе небезпеки. Якщо раптом у будь-який день строку спостереження кошеня зникає- треба вакцинацію. Якщо кошеня вмирає- треба везти тіло до все лабораторії, де роблять дослідження мозку тварин на сказ. Де саме така лабораторія вам підкаже центр контролю і профілактики хвороб, у минулому це були санітарні станції. Такий алгоритм дії. Спостерігайте. У ваших інтересах щоб кошеня нікуди не втекло, бо вакцина може нелегко переноситися, і колоти її треба тільки при неможливості нагляду або смерті тварини. Якщо не можете залишити у себе- підкажу варіант: можна звернутися у вет.лікарню, заплатити за перетримку, пояснити ситуацію. Там ветлікарі будуть спостерігати.
це точно)))) за гроші вони і мертвого відкопають і будуть ’спостерігати’
Дідова баба• 22 августа 2025
Ответ дляНадежда наш компас
Ви вчора вже запитували
Не сподобались відповіді)
Потринділиця• 22 сентября 2025
В мене кіт привитий і всім раджу це робити. Якщо дбаєте про здоров´я. Чужих котів не трогаю і собак також.