БезПаспортаНеПродаю• сегодня в 10:34
Питання про аптечку із собою
В тому році я склала ВИКЛЮЧНО лише необхідне. Вийшов контейнер такий - і високий, і немалий. Чоловік зараз каже це все урізать. І їхать як злрастє.
А що не так?
Працівниця року• сегодня в 10:36
А почему он указывает вам что делать? У вас нет права на ваше мнение?
...аяприкольная• сегодня в 10:42
Ви хронічно дуже хворі? Відпочинок в лісі, де нема аптек?
Може, краще вдома лишитися...
Невгамовна сила• сегодня в 10:46
Ответ для...аяприкольная
Може, краще вдома лишитися...
Аптеки то є, але ліки за рецептом.
В Іспанії мене прихватив цистит, в них навіть елементарний фурагін за рецептом.
Від того часу все бкоутз собою.
Теща дочки• сегодня в 10:49
беру тільки на екстрений випадок по паку пакет, пігулок, аптеки зараз всюди куда не плюнь тим паче якщо їдете не 1, то хтось сходе в аптеку.
Мамкиня доця• сегодня в 10:50
Смотря с кем я еду , если с детьми то да аптечка большая если с подругами или мужем , то нурофен и от аллергии и все
...аяприкольная• сегодня в 10:51
Ответ дляНевгамовна сила
Аптеки то є, але ліки за рецептом.
Від того часу все бкоутз собою.
Ну то в свій чемодан кладіть.
Тоді в нього не буде претензій
ОбережнаЯ• сегодня в 11:05
Ответ дляНевгамовна сила
Аптеки то є, але ліки за рецептом.
Від того часу все бкоутз собою.
Перестаньте лікувати цистит без лікаря і не буде таких сюрпризів
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:20
Ответ дляПрацівниця року
У мене є все і навіть більше. Я питаю про таможню
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:22
Ответ для...аяприкольная
Може, краще вдома лишитися...
Ні, здорові, все супер
Жуйте жовч, до побачення)👋🏽
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:24
Ответ дляМамкиня доця
Я просто питаю чи є заборони на ввіз. Боже
Базарні баби
(Не ви, а 90% вище)
Базарні баби
(Не ви, а 90% вище)
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:24
Ответ для...аяприкольная
Ну то в свій чемодан кладіть.
Тоді в нього не буде претензій
Чуєте, пустоголове - ми розберемося, куди кому шо класти. Питання навчіться не тільки сракой читати, а очима і мізками.
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:25
Ответ дляОбережнаЯ
Так. Ладненько
Сборіще не знаю навіть кого
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:28
Ответ дляОбережнаЯ
Цистит був в 2017 р якщо шо
Так полікували, що скоро 10 років
Боже. Шо я читаю тут. Це просто щось.. сюрреалізм.
Так полікували, що скоро 10 років
БезПаспортаНеПродаю
• сегодня в 11:32
Ответ дляТеща дочки
А що купувати, завжди знаєте? Я якось пішла. Купили «аналог» Бактрбліс. Так дали таке ядерне, що не те що дитина, а Я не могла його вжити. Привезла, мамі віддала
І скажіть нашо мені бігать, купувати ти чого не знаю і щось чудить?
Взагалі я запитала не те що керівництво як мені бути. Я спитала чи є обмеження на ліки при перетині кордону. Якщо я маю 15 дітей, я можу везти чемодан ліків, чи все одно я маю покласти по блістеру умовному?
...аяприкольная• 2 часа назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Заспокійливе візьміть подвійну дозу.
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
БезПаспортаНеПродаю
• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Заспокійливе візьміть подвійну дозу.
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
Нє, я маю витрачати час і читати ахінею про якісь цистити і посміхатися. Взагалі вже? Співчувальниця
Що не спитаєш, щотне спитаєш буквально- одна ахінея. А потім оці співчувашки починаються. Чоловік ж не дебіл у мене, я з ним так не говорю
БезПаспортаНеПродаю
• 2 часа назад
Ответ для...аяприкольная
Заспокійливе візьміть подвійну дозу.
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
Співчуваю чоловіку.
Хворе, психоване, що то за відпустка
Я беру для дитини. Хочете - бігайте по аптекам. Ви питаєте про це поради?
...аяприкольная• 1 час назад
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Кого , вас ? Ви собі раду не дасьте, про що вас питати
Джинци на Флісі• 1 час назад
Люди! Что с вами? Столько злости на простой вопрос(
По теме, есть ограничения, узнала о них уже по возвращению из отпуска. Кто-то пишет, что чеки берет, кто-то рецепты. А так, по моему, не больше 20 таблеток не рецептурных препаратов. Всегда везу с собой аптечку, пока никто не проверял. Тоже сталкивалась с циститом на море и с молочницей, в Европе это рецептурные препараты, даже капли для глаз от конъюнктивита и аллергии. 20 лет назад, муж тоже не понимал, а сейчас удивляется, если чего нет с собой. Ситуации бывают разные, не всегда хочется терпеть ночь и тратить день для похода к врачу за рецептом и его покупку. Я не говорю про тяжелые случаи, но если знаешь слабые места и что у ребенка может болеть ухо после купания, то проще взять проверенные лекарства.