Секретница• 22 августа 2025
Можно ли потолстеть от кофе с молоком, капучино?
При условии, что выпиваешь пару чашек в день. Практически каждый день.
Голубка миру• 22 августа 2025
Неважливо капучино чи ні. Питання тільки в БЖУ та ккал котрі ці напої дають. Якщо взяти 0,2% молоко то звісно це буде краще ніж 3,2%. А якщо взяти мигдальне де ні жиру, ні вуглеводів, то ще менше.
Секретница
• 22 августа 2025
Ответ длятянитолкайка
и больше ничего?
тогда нет.
Нет, конечно. Еда тоже присутствует. Но без изменений, рацион как всегда. А вот капучино ежедневный добавился....
Пухнасті штани• 22 августа 2025
Нет, даже на молоке 2.5 и 4 больших чашках в день. Без сахара естественно
тянитолкайка• 22 августа 2025
Ответ дляСекретница
Имела в виду что-то из быстрых углеводов, типа пироженки, конфетки, сахара.
Понаблюдайте за собой. что скажет ваш организм )
Секретница
• 22 августа 2025
Ответ дляПухнасті штани
А если с сахаром? Я без сахара не могу, пол-ложечки на чашку кладу.
Голубка миру• 22 августа 2025
Ответ дляСекретница
Немає різниці - якщо є профіцит буде товстіння. Швидше чи повільніше, але буде. Судячи з того з питаєте метаболізм у вас вже уповільнений, значить товстішати швидше.
Новорічна пальма• 22 августа 2025
Ответ дляСекретница
Цукор і сироп в капучіно додаєте?
Подвійна веселка• 22 августа 2025
Ответ дляСекретница
О ні, цукор там зайвий, якщо ви про фігуру турбуєтесь.
Секретница
• 22 августа 2025
Ответ дляНоворічна пальма
Цукор і сироп в капучіно додаєте?
Цукор, півложечки
АфродитаПетровна• 22 августа 2025
Ответ дляГолубка миру
Та ви що? А куди з мигдального жир дівається? Якщо воно справді мигдальне, бо в іншому випадку там як раз повно вуглеводів
Бронетапці• 22 августа 2025
Вы шутите? Конечно можно! Чашка капучино 140-170 ккал. Приплюсуйте к остальной калорийности за день.
Моторошні троянди• 22 августа 2025
Ответ дляРедисочка
Так, це шкідливо
Як і кава сама по собі
Это вы так придумали
Редисочка• 22 августа 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Это вы так придумали
Ні, це правда
Але ж вам вона не подобається
Ще скажіть яка кава корисна
Але ж вам вона не подобається
Ще скажіть яка кава корисна
Голубка миру• 22 августа 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
мигдальне молоко це образна назва, як і кокосове молоко... Ні у кокоса, ні у мигдалю, ні у сої взагалі молока немає... вони не ссавці...
Калорійність (все на 100г) 14.8 ккал
Білки 0.5 г
Вуглеводи 0.4 г
Жири 1.2 г
тобто якщо робити на цьому молоці капучіно то це дасть прирост максимум у 30 ккал, не критично.
Моторошні троянди• 22 августа 2025
Ответ дляРедисочка
Ні, це правда
Але ж вам вона не подобається
Ще скажіть яка кава корисна
Але ж вам вона не подобається
Ще скажіть яка кава корисна
Латте нет, хотя и вреда тоже нет. А кофе да, полезно
Редисочка• 22 августа 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Чим
АфродитаПетровна• 22 августа 2025
Ответ дляГолубка миру
Калорійність (все на 100г) 14.8 ккал
Білки 0.5 г
Вуглеводи 0.4 г
Жири 1.2 г
Не може бути, думала доять кокоси..Я вам кажу про самостійно зроблене з мигдалю, цю хімозу взагалі не треба вживати🤦♀️незалежно від кбжу, я вже мовчу про гидотний смак
Голубка миру• 22 августа 2025
Ответ дляАфродитаПетровна
А звідки можна догадатися про те, що ви говорили про самостійно зроблене мигдалеве молоко?
Не зустрічала ще жодної людини котра сама на постоянке робила б собі таке молоко. Не виключаю, що вони існують. Але це точно не масова історія з саморобним мигдалевим. Більшість все ж такий купує готові напої.
В усіх різні смаки, але мені оце молоко ’Дон Сімон’ подобається на смак і без купи цукру як в інших подібних.І з кавою доволі смачно.
а загалом капучінка то не про здорову їжу, тому роздуми про хімозність це так ’а поговорити’...