Готова до другої• 22 августа в 20:08
Тяжело ли научится военному учету
Собственно весь вопрос в названии. Сейчас очень хорошие зп на эту должность. Хочу закончить курсы за 5 тыс. грн. с сертификатом. Но курсы онлайн то фигня. А полностью освоить тяжело?
Прикуси Язика• 22 августа в 20:10
Это очень ответственно,огромные штрафы за ошибки и даже снятие критичности
.
Мию вікна у мороз• 22 августа в 20:11
Вагон бумаги, у нас 4 мужика, и то все вместе эту макулатуру заполняем , отправляем. Если есть отдельная должность хорошо, но смотря сколько человек на предприятии.
Бабка_в_кедах• 22 августа в 20:45
Я веду на декількох підприємствах. Обожнюю свою роботу, постійно проходжу курси і семінари, майже через день, надаю консультації
Почуваю себе, як риба у воді в цій сфері
Двох витягла з ТЦК в останню мить
Поєдную з кадровим обліком, навіть не так, зараз військовий на першому місці, звісно знання після курсів мінімальні, потрібно «добирати» постійним оновленням законодавчої бази, а вона змінюється не по днях, а по часах
Двох витягла з ТЦК в останню мить
сою не люблю• 22 августа в 22:42
Ответ дляБабка_в_кедах
Двох витягла з ТЦК в останню мить
Можна питання? Скільки берете за одне підприємство? Бо теж пропонують. Хочу розуміти ціни.
Бабка_в_кедах• 23 августа в 18:02
Ответ длясою не люблю
Залежить від підприємства
Бо доплата за ведення ВО по законодавству ДО 50% від з/п інспектора з кадрів по шрозпису
До 50 . Це може бути і 10 і 30%
В мене 40 відсотків доплата за ведення ВО в цих обох підприємствах
До 50 . Це може бути і 10 і 30%