Щепотка_совести• 22 августа 2025
Чому мені запропонували цю посаду
В компанії працюю майже рік звичайним менеджером, а зараз мені запропонували підвищення. Мені 26 років, на керівній посаді ніколи не працювала. Дуже хвилююсь чи впораюсь і взагалі не розумію, чому саме мені запропонували підвищення. Ви б погодились спробувати?
ПодругаМужа• 22 августа 2025
Ответ дляЩепотка_совести
Ні. Але в обов´язки входить організація роботи працівників, відрядження до інших міст, навчання нових працівників, аналіз ринку
за 15 тыс?
вы серьезно?
Щепотка_совести
• 22 августа 2025
Ответ дляПодругаМужа
за 15 тыс?
вы серьезно?
Ні. На 15 тис більша за ту, що зараз
Куда ж без меня• 24 августа 2025
Ответ дляПодругаМужа
за 15 тыс?
вы серьезно?
не за 15, а на 15 тыс. выше зпл станет как у начальника.
вполне норм прибавка для начинающего карьеру. да еще в подчинении другого начальника. научится и пойдет еще выше.