Викликаю на дебати• 23 августа в 13:34
SOS. Глисти. Можливо хтось стикався, коли йти до лікаря і здавати аналізи?
Почну здалеку.
Є в мого організму така особливість, що як би я не упахувалася в залі, що б не їла, скільки б не спала, моя «нормальна» вага коливається на рівні 70-73кг, при зрості 168см, в принципі норм, але ж є до чого прагнути, враховуючи що я скинула з 96кг, ті 72, для мене вже свято, але хочу хоча б 65кг.
Нещодавно втрапилось мені відео в інст, там жіночка парить бади, але мені оце запамʼяталася її фраза про те що у людей з зайвою вагою, яка не йде (а я вже всі можливі аналізи здавала, дефіцити закривала, нічого не допомагає) 100% живуть цестоди.
Я думаю, нічого не втрачаю, випʼю щось антигельмінтне. Три дні не було дефекації (що досить дивно для мого організму, пʼю клітковину, кожен день як за годинником), а сьогодні сходила, і жахнулася, там таке лахміття біле (багато), судячи з фрагментів, хтось дуже великий.
Зрозуміло що прямо сьогодні мої аналізи будуть не інформативні, і ще деякий час.
Тож питання полягає у тому до якого лікаря звертатися і коли краще здавати кал на паразитів (вони ж наче від фази місяця залежні)?
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:39
Ответ дляfrom Ukraine
Покупайте лекарства и травите
Та вже ж купила і потравила, але я не думаю що все так просто, хочу до лікаря, і витравити їх назовсім
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:40
Ответ дляПартизанка
Гастроентеролог
Чого гастроентеролог? Хіба це його профіль?
from Ukraine• 23 августа в 13:42
Ответ дляВикликаю на дебати
Почему не просто? В основном один хороший препарат раз в полгода-год для профилактики. Мне даже семейная так посоветовала
Обращеница• 23 августа в 13:42
С калом не все так просто, нужно гоняться с ним не 1 раз и может не показать ничего
Кровь еще можно сдать насколько знаю на антитела
Но тоже смотря на какие именно , их же десятки видов
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:42
Ответ дляfrom Ukraine
Ну а якщо там, наприклад, бичій цепінь, він так просто не травиться
from Ukraine• 23 августа в 13:43
Ответ дляВикликаю на дебати
А у вас он? Или просто боитесь, что может быть?
Цигарний шланг• 23 августа в 13:44
Ответ дляfrom Ukraine
Если это какой нибудь цепень, то не все так легко (
Обращеница• 23 августа в 13:44
Вообще по хорошему нужно к паразитологу, узкому специалисиу
Но я не знаб есть ли они у нас
Мы каждые полгода просто травимся всей семьей химией, весной и осенью
Но я не знаб есть ли они у нас
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:44
Ответ дляfrom Ukraine
Та хто знає, я ж ніяк це не визначу.
Я ж бачила «залишки» паразита, і наскільки моєї фантазії вистачило, то там був і здоровий шматок, не остриці ж
Обращеница• 23 августа в 13:47
Ответ дляВикликаю на дебати
Та хто знає, я ж ніяк це не визначу.
Может то слизь?
Но вам виднее, конечно
Из меня полгода назад вышла аскарида, тоже то еще зрелище, тоже в шоке была
Но вам виднее, конечно
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:47
Ответ дляОбращеница
Может то слизь?
Но вам виднее, конечно
Та не, там прям видно було фрагменти
Яичница с беконом• 23 августа в 13:47
Гастроэнтеролог не рекомендовала принимать антигельминтные препараты для профилактики, слишком много побочек и для каждого вида есть своя схема приема препаратов. А вы для себя, автор, сами решайте
Цигарний шланг• 23 августа в 13:48
Ответ дляВикликаю на дебати
Та хто знає, я ж ніяк це не визначу.
Я помню, что в институте нас учили , что его нужно травить с регулярностью чуть ли не каждых 2 недели несколько месяцев .
Потому что он сбрасывает свой ’хвост-тело’ и может ждать сколько угодно , когда вернётся.
from Ukraine• 23 августа в 13:48
Ответ дляВикликаю на дебати
Та хто знає, я ж ніяк це не визначу.
Тогда лучше полностью анализы делайте
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:48
Ответ дляЯичница с беконом
Абсолютно не проти, але ж я і не розраховувала що в мене всередині дійсно є «інше життя»
Peppermint Winter• 23 августа в 13:49
Ответ дляОбращеница
их более 300 видов(
Шалена невинність• 23 августа в 13:50
Ответ дляВикликаю на дебати
Та хто знає, я ж ніяк це не визначу.
А что вы пили, какой именно препарат? По фрагменту не ясно кто? Плоский или круглый червь? Симптомы какие-то были? Вздутие, анемия, аллергия?
Цигарний шланг• 23 августа в 13:50
Ответ дляЯичница с беконом
Да , все противопаразитарные пр-ты иммуномодуляторы и корректоры. Потому , как говорят проглистоваться для профилактики херовое решение .
Обращеница• 23 августа в 13:51
Ответ дляЯичница с беконом
Все правильно
Потому что нужно сначала подготовить печень, попить спазмолитики и желчегонные ( у кого нет камней, перед этим сделать узи)
Потом сама химия или антибиотики кому что прописано, детям помягче что то
И 3 этап это заселииь хорошие бакиерии, и типа эниеросгеля попить , вернее наоборот
Не допускать запоров.
И диета обязательна. Без мучного, без сладкого и без газовыделяющих продуктов
Не допускать запоров.
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:53
Ответ дляШалена невинність
Я б сказала що плаский, але ж то його могло перекалашматити в процесі травлення (воно ж і в шлунок потрапляє).
Анемія в мене з дитинства і ніяк не лікується, здуття теж постійне. Приймала альдазол 400мг, вранці і ввечері, три дні.
Нещодавно пропила курс пробіртиків, здуття трохи зникло
Шалена невинність• 23 августа в 13:53
Ответ дляОбращеница
Все правильно
Не допускать запоров.
Если камни есть? Почему антибиотики? От глистов?
Обращеница• 23 августа в 13:54
Ответ дляШалена невинність
С камнями нельзя желчегонное
Да, спец.антибиотики от глистов
Шалена невинність• 23 августа в 13:56
Ответ дляВикликаю на дебати
А что едите из опасного так сказать? Суши? Домашние звери есть? Дело в том, если глисты давно то кровь может и не показать. Кал тоже. Т.к. там яйца ищут, а там надо на цикл попасть.. Но как вариант да, сдать кровь пакет антигельминтный.
Ручки-Крючки• 23 августа в 13:56
Ответ дляВикликаю на дебати
Інфекціоніст цим займається
Ручки-Крючки• 23 августа в 13:57
Ответ дляЯичница с беконом
Я теж такого не роблю.
Викликаю на дебати
• 23 августа в 13:57
Ответ дляШалена невинність
Рибу вʼялену чи копчену можу, суші з сирою рибою не люблю, тільки запечені роли, тварин немає