Багиня• 23 августа 2025
Акне уничтожило самооценку
Несколько лет лечила акне, в очень тяжелой форме, там прям капец был...за это время разрушилась самооценка, я не могла в зеркало смотреть, всегда отводила взгляд, в помещениях с сильным светом очень плохо себя чувствовала, представляя, как плохо на свету я выгляжу. Ну и т.п. Сейчас лицо уже намного лучше, далеко не идеально, но пойдет. Но самооценка так и не вернулась( Все те же мысли, комплексы, привычки, все осталось, я не чувствую себя лучше😢 У меня уже что то с психикой? Теперь это лечить?(Устала уже
Шукаю трусики• 23 августа 2025
идти к психологу и выяснять, почему вы думаете, что ваша личность зависит от вашей кожи на лице.
Багиня
• 23 августа 2025
Ответ дляОдинРазНадетое
Вы ретиноиды пили?
да, благодаря ним и пошло улучшение
Багиня
• 23 августа 2025
Ответ дляВиправлялочка
Это не акне виновато. Если бы не акне, был бы другой повод.
но весь трындец начался из за него(
Виправлялочка• 23 августа 2025
Ответ дляБагиня
но весь трындец начался из за него(
Нет, не из-за него. Пока вы этого не поймёте, так и будете топтаться на месте.
Царівна Жабка• 23 августа 2025
Ответ дляБагиня
но весь трындец начался из за него(
Ну конечно, даже у Комаровского в советах родителям подростков один из пунктов Лечите акне
Не переживайте, восстановится самооценка. У дочки было акне, из дома выходила со слезами, боялась начинать отношения даже когда лицо почистилось, совсем в себя не верила. Все хорошо уже, парень ее обожает, уже год почти вместе
Кидаю курити• 23 августа 2025
Дочекайтесь значних покращень, коли дійсно не більше 1 прищичка, і почуватимете себе значно впевненіше й краще. Я пила ретиноїди 7 місяців, 3 стадія акне була
Багиня
• 23 августа 2025
Ответ дляКидаю курити
уже прыщей совсем нет, только пятна остались. Но все равно плохо себя чувствую(
Ластоноша• 23 августа 2025
Краще до психолога. І перестаньте дивитись інсту. Познайомтесь з блогерами в реальному житті. Пригостить кого небудь в кав`ярні чашечкою кави. Побачите наскільки фото не співпадає з реальністю. Вони мають недоліки, але самооцінка у них висока. То може вам стане легше себе сприйняти.
Багиня
• 23 августа 2025
Ответ дляЛастоноша
дякую за пораду🫶
Довго акне і сильне ще як впливає на самооцінку. Це ще і бісить! Людям , які цього не мали або мали трішки і тільки в підлітковому - це одне, інше , коли уже зморшки появляються , а акне ще не пройшло або навіть погіршилось. Я зі своїм борюсь більше 20 років . І були такі періоди погіршення, що з хати не хотіла виходити. Люди в Україні дуже не тактичні, втикають , озираються. А не кожне акне можна просто трішки замазати. У мене були прямо вузли , які не проходили із шрамами... тобто віку чистої чи умовно чистої шкіри без лишнього жиру хоча б 10 років і без зморщок фактично не було. Більше того, люди настільки нетактичні, що і на роботі можуть коментувати і ’давати поради’, за які ти навіть не можеш послати їх куди подальше. Люди з такими проблемами більш скритні і соромʼязливі, як і з любими іншими фізичними вадами. І так, психолог таке трішки підліковує, навряд чи повністю, особливо якщо уже 20 років впливу фактору. А взагалі, такі проблеми - це боротьба все життя, як тільки кидаєш гормони чи як інше автор писала - пару місяців і поворот все знову. Мусиш все життя сидіти на медикаментах, які часто мають інші побічки , але як не сидіти, як мусиш на роботу ходити як інші нормальні люди і на шарахатись як підліток , який любить темноту.