Без комплексів• 23 августа 2025

Насколько вы готовы к некомфортно у отдыху

Например , поехать на море, но жить в курятнике, без удобств, готовить на однокомфортной плите, но зато на море
чем вы готовы пожертвовать ради отдыха?
Like-995b• 23 августа 2025
Ответ дляПиши-пропало
Та яка столовка, сосни та басейн
Ось такі уваги початок серпня Одеська обл.Правда море просто супер
Море есть и прекрасно )
Психологічка• 23 августа 2025
Огоо, удивлена комментам. Ездили на море на месяц, готовили. То муж жарил на гриле, я какие-то салаты, условия были хуже чем наша квартира. Офигенное время, ездила бы так еще и еще.
В детстве ездила где общие души и вода от солнца с 5до 8 вечера. Сейчас в такие условия уже не ездим, потому что можем лучше, но если бы не могли - поехала бы. Море, смену картинки обожаю. Что дома я бы готовила, или с маленькими детьми бы напрягалась, что там, только там бонус, в виде моря, или путешествий. Наша детская коляска треснула, рама, не выдержала, потому что я ее таскала по горам, по морям, по песку, где только она не ездила😀
Оце так цабе• 23 августа 2025
Если это курятник без удобств, то как там готовить на той одной конфорке? Посуду в тазике мыть? Тащить с собой досточки/ножики/посуду/сковородку и тот же тазик? Та ну нет
А шо сталося?• 23 августа 2025
Ответ дляПиши-пропало
Та яка столовка, сосни та басейн
А скільки платили? Поділіться контактами, будь ласка
Викасикрет• 23 августа 2025
Посидела бы 2 часа на море порадовалась. А потом всю ночь умирать в душном комарином курятнике немытая и поевшая глазунью с грязной сковородки? Не, нафиг такое море. Лучше в городе в бассейн сходить и дома спать.
parele• 23 августа 2025
Не готова взагалі, для мене важливий комфорт. Важливіше за море)
наКоблучках• 23 августа 2025
Ответ дляМарфа Українівна
Да, я так езжу, но эты будет будет европейских шумный кемпинг 4 местный дом две комнаты без туалета стоит 4000 грн ночь, Балтийское побережье, до моря 5 минут лесом, находится в заповеднике, очень свежий воздух...ездим каждый год на протяжении 5 лет а то и два раза, у этом году 14 дней были, супер отдых, готовим сами
Невже не дешевше взяти путівку алл, щоб відпочити?
З вишневого садка• 23 августа 2025
абсолютно не смущает, основное время провожу на море или экскурсиях. для меня смена обстановки, хорошая компания гораздо важней условий проживания
Залізна пані• 23 августа 2025
Відпочивала на такому єдиний раз у 23 роки по молодості з компанією. Тоді грошей особливо не було, тому була рада і такому
Ганцю в кєдах• 23 августа 2025
Ответ дляТочу ляси
Готовить на отдыхе могу, для меня это не проблема, я готовлю простые блюда на 3 дня. Жить в курятнике не готова, нужны минимальные условия - душ, туалет, простой и чистый номер, нормальные кровати. Готовить на одной конфорке готова
так само, плита з однією конфоркою чом би й ні, ми багато не їмо, тим більше є йогурти, піцца, коротше завжди можна не готувати або готувати по мінімуму, а от спати наприклад, на дивані не кажучи вже панцирне ліжко, жити у курятнику без нормальног душу та туалету, з якимось ще гармидером у дворі з купою інших віпочиваючих однозночно не готова

колись ми так жили аби море, були молоді, грошей не було, головне це море, зараз не так
дамаБезСобачки• 23 августа 2025
З дітьми, то тільки умови.
А сама, то байдуже
O-Yumi• 23 августа 2025
Я лучше поеду на море с палаткой, чем в курятник, за который еще и платить. А вообще, жилье для меня не в приоритете
Хвігура мічти• 23 августа 2025
Ответ дляМама фіфті цента
все Очень относительно
100%
одні й ті самі умови видадуться комусь лухарі, комусь бомжарнею)))
Вірю, я повірив• 23 августа 2025
Смотря сколько денег у вас автор на то и будете готовы.
Пиши-пропало• 23 августа 2025
Ответ дляА шо сталося?
300 грн з людини в добу.База на узбережжі біля Сичавки.
Крапипопка• 23 августа 2025
спокойно отношусь. Я бывалый турист и виндсерфер. Умею готовить на костре и спокойно сплю в палатке. Были во многих странах, но отдых ’ все включено’ покупали только в Египте. И то, потому, что не было тогда альтернативы. Я не из тех, кто ’ устает от детей’ и от слова ’ готовка’ театрально падает в обморок. Да и не обязательно жить у плиты. Всегда есть, где недорого поесть.
dreamsunny• 24 августа 2025
Не готова жертвовать комфортом на отдыхе.
Для меня ’готовить’ и ’отдых’ это не сопоставимые вещи. Жить в курятнике тоже не приемлю.
Khmelnichanka• 24 августа 2025
Якщо сама, то можу поїхати.
Якщо ж з родиною, то санвузол в номері - обов»язково, все інше - може обговорюватись :).
До війни ми прекрасно відпочивали на скромних базах відпочинку Затоки, Чорноморська, Бердянська, Лазурного і т.д.
В «курятниках» із зручностями в номері.
На 0 лінії, прямо на піску.
То був неймовірний відпочинок.
Прокидатись і засинати під шум хвиль - емоціі, які ні з чим не порівняти.
Сирожено_пирожено• 24 августа 2025
Ні на скільки.
Заробляю гроші, щоб жити і відпочивати в комфортних умовах.
На відпочинку вважаю потрібно відпочивати, а не їжу готувати, чи біситись від того, що діван рипить вночі, чи туалет на вулиці. Хоча кожному своє.
В мої надцять відпочивала в інших умовах і була щаслива. Бо по-перше - не мала змоги на більше, по-друге не було дитини і на багато речей дивилася інакше.
Зараз для мене відпочинок повинен бути в абсолютному комфорті і явно не гірше тих умов, в яких я живу.
Крижана бурулька• 24 августа 2025
Ні, я теж заробляю гроші, щоб мені було добре і приємно.
Платити і нервувати - взагалі так собі варіант.
Але мені і 3 зірки нормально, хоча і люблю більш дорогий варіант відпочинку.
Чоловік мій пішов далі.
Він в 3* уже і не хоче їхати.
Обидва заробляємо нормально, тому втрачаємо на відпочинок багато
БезникаЯ• 25 августа 2025
Я нічим не готова жертвувати.
Багато працюю і вважаю, що заслуговую на якісний відпочинок. Добре заробляю, щоб могти собі його дозволити. Мені підходить той відпочинок, який влаштовує по всьому і безкомпромісно відповідає моїм очікуванням.
Наявність комфортних умов обов´язкова. Ніяк не гірших умов, ніж у мене дома в повсякденному житті, а це доволі високі очікування. Курятник чи відсутність зручностей точно не підійде)
Мене далеко не кожен готель влаштує. Варіанти з компромісами й нюансами були прийнятні хіба в мої 18 років, коли не могла дозволити собі більшого. І це вже тоді була гарна мотивація прагнути до кращого.