Бяки-козяки• 23 августа в 23:29
Хто був на Мадейрі?
Що вам знадобилося найбільше всього та без чого там тяжко обійтися? Можливо пожалкували що не взяли, що…?
Документи, кошти, павер, телефон, зарядний пристрій - зрозуміло)
Говорю-балакаю• 23 августа в 23:51
Те саме, що і для будь-якої літньої відпустки. Чим Мадейра повинна відрізнятись?
Ищу Аленя• 24 августа в 00:01
Сестра була, здається, там туго було з банкоматами чи чимось таким... коротше, пов´язане з оплатою чогось там...
сладкий_ноябрь• 24 августа в 00:02
Ну як мінімум там тепер є прикольний барчик Максима Хорошина
А взагалі класне місце, можна обʼїхати острів за день. :)
Ингеборга Д.• 24 августа в 10:05
була в грудні минулого року, літали на тиждень з ручною поклажею, нічого такого спеціального ми не брали, все як завжди.