Своего не предлагать• 24 августа в 19:29

Давайте поговоримо про мою роботу. Які ви б для себе обрали варіанти?

Працюю бухгалтером в держустанові, з плюсів тільки вільний графік, по-факту, три рази на тиждень я на роботі фізично присутня, якщо немає термінових справ, зарплата реально копійчана (17 тисяч в руки), я єдиний бухгалтер, до роботи їхати півтори години, на дорогу треба ~180грн на день.
Придивляюся вакансії, ну теж 20-25 тисяч, але кожен день, це на дорогу десь чотири тисячі, і обід якийсь приблизно така ж сума.
Взагалі дивлюся вакансії на якусь ділянку чи помічником бухгалтера, бо розумію що маю нерелевантний досвід (все ж держслужба і приватні структури суттєво відрізняються). Те на те й виходить.
Окрім цього, років з десять тому, в іншому місті, я працювала масажистом (не тим хто лікує, а з косметологічним нахилом, типу обгортання, апаратні масажі).
Маю досвід у нарощуванні вій, подобається сам процес, але ж люди.

Доконали мене на моїй роботі, останнім часом усе частіше думаю про зміни.

Враховуючи усе вище зазначене, ви б у якому напрямку дивилися?

А, так, чоловіка немає, є дитина-підліток, для якої я єдиний годувальник, житло орендуємо, додаткових якихось доходів немає, родичі теж відсутні.
мульти1• 27 августа в 10:48
Ответ дляСвоего не предлагать
Бо це міжміський транспорт, томі і так дорого, біля роботи винаймати не варіант, там ще дорожче вийде
Ви більше часу, сил, грошей витратите на ту дорогу, яка економія, який сенс в цьому?