Пишу з калідору• 24 июля в 17:23

Зарплата 15000 грн

Побачила щойно тему, що робота за 15000 грн це рабство.
Виникло питання)А якщо я працюю за ці гроші кожного дня без вихідних, але по 2-3 год.
Працюю з дому, житло власне, авто є.
Це норм?
Добро с Кулаками• 24 июля в 17:26
Звісно рабиня!
Звільняйтесь!
( Дасте контакт роботодавця)
Оле Лукойе• 24 июля в 17:26
У вас ще є дві роботи чи чоловік?
Добро с Кулаками• 24 июля в 17:26
Ответ дляОле Лукойе
У вас ще є дві роботи чи чоловік?
Тумбочка з грошима
Йосип_молодий• 24 июля в 17:28
У меня вопрос, что вы можете позволить себе с этим доходом?
Наверняка• 24 июля в 17:28
А що у вас за робота?
Детские_Будут?• 24 июля в 17:29
Там мова йшла про заробіток і забезпечення. Ви ж працюєте - ’ щоб не нудно і чимось зайнята’, тому що заробляє і забезпечує хтось інший
Chaterbox• 24 июля в 17:31
Ви порівняли х з пальцем.
Ви ж не живете на ці 15 тисяч.
То до чого випендрьож про без вихідних по 2 години?
Пусин Кукин• 24 июля в 17:32
Большинство людей работают на 15-20 тысяч.
Chaterbox• 24 июля в 17:33
Ответ дляЙосип_молодий
Інтернет, комуналку і 10 л соляри
Наверняка• 24 июля в 17:33
По вашій тарифікації, якщо б ви працювали повний робочий тиждень, то отримували приблизно 30 000
Електрохарчування• 24 июля в 17:39
Ответ дляНаверняка
да нет, даже если по три часа она работает, полноценный день 8 часов - это коэффициент 2,66
15,000*2,66=40000 грн
автор Пишу з калідору • 24 июля в 17:39
Ответ дляChaterbox
Інтернет, комуналку і 10 л соляри
Не закриваю самостійно такі потреби.Є чоловік.
Але питаю абсолютно серйозно, без «випендрьожа», який мені вже тут приписали)На такі умови роботи це норм зп?Окрім всього, повинна бути завжди на зв‘язку, 2-3 год це час суто за ноутбуком
Наверняка• 24 июля в 17:40
Ответ дляЕлектрохарчування
15,000*2,66=40000 грн
вона без вихідних працює)
Електрохарчування• 24 июля в 17:41
Ответ дляНаверняка
вона без вихідних працює)
а, пропустила, сорри
Ромашкинная• 24 июля в 17:43
Если не целый день, это вполне хорошо. Я за такие деньги работала по 8 часов с одним выходным (суббота) Ну я рабыня, да, но была и этим довольна. Сейчас доход еще хуже. Здесь разные люди, в каждой теме куча богачек и нищенок набегает))) Если не секрет, чем вы занимаетесь, фриланс?
Chaterbox• 24 июля в 17:43
Ответ дляПишу з калідору
Ви написали не умови.
А лише графік і оплату за місяць.
Так точно!• 24 июля в 17:48
Я получаю 20000 и не знаю как на эти деньги выжить
СпайдерВумен• 24 июля в 17:51
Кого ви слухаєте?Домогосподарок,які живуть за рахунок чоловіка-охоронця з АТБ?
Невловимий Джо• 24 июля в 17:52
Я за ці гроші працюю більше годин ще й в суботу... Я рабиня
Електрохарчування• 24 июля в 17:52
Ответ дляПишу з калідору
ну, все время быть на связи - это не айс
это уже - работа 24/7, а не два три часа
Застряла• 24 июля в 17:56
Автор, ну поделитесь , Я тоже хочу пару часов, 15 шка меня б устроила..пока..
автор Пишу з калідору • 24 июля в 17:58
Ответ дляРомашкинная
Та і я так само працювала, тому зараз для мене за щастя така зарплата)Але іноді через свою жадність думаю, що це замало))

Я логіст, але як бачите, на дуже лайтових умовах)
Моль Моллівна• 24 июля в 17:59
Ответ дляПусин Кукин
Вот тоже непонимаю этого спитча, нормальная ЗП как многие сейчас, прожить на нее тоже можно спокойно.
Помидорина• 24 июля в 18:00
Откуда мы знаем, норм вам или не норм?
Вы сами для себя определиться не можете?

Кому-то и бомжевать норм, это выбор каждого
ПАЦАНКА О• 24 июля в 18:05
Норм. Вот когда человек выживает на эти деньги и работает на нелюбимой работе, тогда ненорм
Кокосиха• 24 июля в 18:06
Я б не працювала. Звісно.що наш люд довели до ручки, що тут вважають зп 30 тис страшно великою і шикарною.15тис це жебрацтво.як додатковий дохід - норм. Як основний ні
Колгоспниця• 24 июля в 18:16
Вам потрібне чиєсь схвалення?
Рожева юбка• 24 июля в 18:21
Ну так вы себе ответьте нормально это для вас или нет. Вас же муж содержит, а работа как развлечение на булавки. Жить за эти деньги смогли бы без мужа? У каждого свое понятие о том что нормально.
автор Пишу з калідору • 24 июля в 18:28
Ответ дляРожева юбка
А де я написала, що мене утримує чоловік?
В нашому з ним розумінні такі базові потреби, як комунальні і продукти, це його обов‘язок, так як всі побутові питання вдома на мені.

І так, я вижила б на ці гроші без чоловіка.

Питання було взагалі в іншому.Чи це нормальні гроші на такий графік і на таку завантаженість.
Рожева юбка• 24 июля в 18:31
Ответ дляПишу з калідору

Продукты и коммуналка это уже содержать, вы же не святым духом питаетесь. Ну да ладно. По сути вопроса, только вы можете решить нормально это для вас или нет, если вас устраивает, то нормально.