Вапщета• Изменено 24 августа в 20:17
Хто був в Іспанії? Куди поїхати на шопінг? Але я в Аліканте зараз
мене цікавить саме торговий центр де дуже багато не тільки масмаркету але і брендів люкс
В Зарі і Бершці , ойшо, вумен сікрет і в Києві буваю
А хочеться піти в такі магазини яких Києві немає
А в Мілан нажаль їхати немає можливості(((
Можливо тут є щось по місцю
Засомневаю• 24 августа в 20:21
Ответ дляНебалувана Галя
Марбелья
У меня подруга с Марбельи в аутлет под Барселоной летает
Небалувана Галя• 24 августа в 20:24
Ответ дляЗасомневаю
Я не люблю аутлеты. Мне нравится шоппинг в самой Марбелье. Тем более что такие бренды как Эрмес, ЛВ в аутлетах отсутствуют. А Диор, Селин и тд слишком неактуальные вещи
Засомневаю• 24 августа в 21:35
Ответ дляНебалувана Галя
Согласна,Но я думаю автор все равно ни в Марбелью,ни в Барселону не поедет)