Metelitsa• 24 августа 2025

Як Вам хресна хода в Почаїв?

Тут прекрасно все: і тричі, починаючи з 2022 року "заборонена" московська церква, і мокшанська мова, і охорона нашою поліцією цього дійства, і порушення комендантської години.

https://www.facebook.com/share/v/1AVSrHAsAy/
-sofi-• 24 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Ой, а то що буде?
Ущемление верующих.. 😤
-sofi-• 24 августа 2025
Ответ длясахарный комок
Удалено администрацией...
Ellillд• 24 августа 2025
Несогласных с этим действом, прошу прочесть наш главный закон страны- Конституцию.
Верховенство права.
автор Metelitsa • 24 августа 2025
Ответ дляEllillд
Верховенство права.
А як це топтання багнюки в кукурудзяних полях допомогає воз´єднатись з Богом?
Хитрый Лис• 24 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Фото, наче з раші. Страшно дивитися
Коментарі під відео:
Мне нравится комментарий о ’безмозглом стаде’))
Чем стадо УПЦ отличается от стада ПЦУ😅
Простите меня глубоко верующие
автор Metelitsa • 24 августа 2025
Ответ дляХитрый Лис
Чем стадо УПЦ отличается от стада ПЦУ😅
Простите меня глубоко верующие
Поцікавлюсь: а Ви десь бачили подібну ходу у інших конфесій?
Мені спадають па думку лише хасиди
Хитрый Лис• 24 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Мені спадають па думку лише хасиди
Дело не в самом шествие.
Любая религия - это влияние на человека. Поэтому для меня они все - стадо
kornezka• 25 августа 2025
Не розумію тих прощ і їхніх діячів. Навіщо це? Бог є всюди і спецом десь збиратись...товпа, крос, важко... Ближче до бога все одно не вийде. Чи не краще в тишині про високе роздумувати?
Микса6• 25 августа 2025
Ответ дляХитрый Лис
Дело не в самом шествие.
Своё стадо осуждать нельзя)) И стадо ЛГБТшников тоже)) Чужое осудим с удовольствием))
Анна_Бель• 25 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Їх особисте право тут не обговорюється.

А вони десь на ЛБЗ не хочуть 200 км з хоругвами пройти?
Поближче до братушок
А ви патріоткотне хочете помогти там, куди когось відправляєте?
Анна_Бель• 25 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Вам ніяк і ніщо не допоможе доєднатися
Иошши• 25 августа 2025
Хоть кто-то то продолжает молиться
Иошши• 25 августа 2025
Ответ дляEllillд
Верховенство права.
Конституция, к сожалению, на паузе
Иошши• 25 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Мені спадають па думку лише хасиди
Лучше бы дискотеки в храмах устраивали, как некоторые нововведенные секты
Ирина_Б_• 25 августа 2025
а вам что? каждый год такие шествия, что-то не видела ваших тем в 2015,16,17… годах, тогда вас это не волновало?
musilda• 25 августа 2025
Дороги видимо тоже запретили ? Выражение ’ на болотах ’ уже не так однозначно звучит
Teonaa• 25 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
А здоровые где? На гей парадах?
Всі хто збираються у неіункціональні збіговиська - хворі на голову люди із купою вільного часу
постою_послушаю• 25 августа 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Якось двоякі відчуття.
І больно, що політика змішалася з вірою.
А ще не розумію для чого релігії придумують різні ритуали. Це ж все від людей оці ходи і тд.
Бог нам сказав тільки пити вино як кров його і їсти хліб як плоть його.
Більше ніяких видумок не має бути.
Хіба для того йдуть, щоб просто поспілкуватись серед єдигодумців. Бо сенсу не знаходжу
Бог так же сказал нам нести Благую Весть и проповедовать Евангелие.
Крестные ходы это одна из форм благовествования.
постою_послушаю• 25 августа 2025
Ответ дляMetelitsa
Мені спадають па думку лише хасиди
А где еще у других конфессий вы видели такое строгое следование Слову Божьему?
Другие конфессии скоро начнут браки однополые венчать, а многие и уже венчают.
Зачем православие и православные будут на них равняться?
ПадаюВреверансах• 25 августа 2025
Ответ дляпостою_послушаю
Зрозуміло. Дякую за пояснення