3@йk@• 24 августа в 23:09

Підкажіть, будь ласка, в цьому готелі їжа включена у вартість чи ні?

Готель на букінгу позиціонує себе як «все включено».
Проте не дуже зрозуміла ось цю інформацію (на фото нижче).
Чому за сніданок йде доплата? І чи обід та вечеря включені у вартість чи треба купувати окремо ?
Я на хвилинку• 24 августа в 23:19
Ответ для3@йk@
Дякую за допомогу.
Можливо то якийсь екстра сніданок, який можна замовити в номер, тому платно
Нет, просто можно приобрести номер просто ночь без питания , можно BB можно HB или FB , для тех кто приобретет просто номер написана цена за еду
СКИБИДЫШь• 24 августа в 23:19
Ответ дляЯ на хвилинку
Верно . Точно
Любимка-анонимка• 24 августа в 23:20
Авторе, на букінгу не завжди зрозумілі умови, особливо якщо готель пропонує декілька варіантів. Хтось заповнює інформацію сумлінно, хтось аби було. Я колись шукала житло з власним паркомісцем, в описі було вказано що наявне, по факту - його не було взагалі. Звяжіться з готелем і перепитайте. Якщо на Букінгу немає контактів то просто прогугліть по назві готель.
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:20
Ответ дляЯ на хвилинку
Дякую за розʼяснення.
Марфа Українівна• 24 августа в 23:20
Ответ для3@йk@
Дякую за допомогу.
Це інформація на випадок, якщо тільки проживання, то на місці сніданок можна замовити за 9 євро.
Це ж просто опис усіх можливих послуг готеля
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:20
Можливо порадите ще якісь готелі з харчуванням у Румунії або в Болгарії не надто дорогі? Щоб їжа була нормальна і чистий, безпечний готель.
Будемо проїздом, хочу заїхати на декілька днів на море.
Блондинка в Шоколаде• 24 августа в 23:21
Ответ дляСКИБИДЫШь
У автора это цена со всё включено
Так теперь да. А первые два скрина говорят об обратном.

Троли вообще обленились.
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:22
Ответ дляМарфа Українівна
Тепер зрозуміло 👍
Ранковий базар• 24 августа в 23:23
Ответ для3@йk@
Дуже рада, що Вам смішно. Я вперше буду бронювати готель самостійно (не через тур агентство)
Были в Мамае, только приехали. Цены... огого. Это при том, что практически все покупали в Лидл, в маленьких магазинчиках дороже. Море хорошее, теплое было. Чем поедете?
СКИБИДЫШь• 24 августа в 23:24
Ответ дляБлондинка в Шоколаде

Троли вообще обленились.
Прекратите всех подряд тролями называть. Это максимально тупо
Болтушка Му• 24 августа в 23:25
Через какое приложение бронируйте?
Check 24?
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:25
Ответ дляРанковий базар
Дякую за відгук. Ви знімали квартиру?
Підкажіть, будь ласка, де бронювали?
Ми зараз в Німеччині. Літаком до Бухареста є квитки по 2 тис з особи.
Перловая Кашка• 24 августа в 23:26
Ответ дляЯ на хвилинку
При выборе номера могут быть варианты в перечне без питания и с
Совершенно верно.
Автор, читайте, что написано по конкретному предложению.

Часто можно выкупить и без ничего,и с завтраком и по системе ’ все включено ’.
Цена разная.
СКИБИДЫШь• 24 августа в 23:26
Ответ для3@йk@
Ви може окрему тему з цим запитом відкрийте ? Можливо мало хто дійде до цього вашого коментаря тут і прочитає
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:26
Ответ дляБолтушка Му
Через какое приложение бронируйте?
Check 24?
Поки що дивлюсь через букінг.
На Чек вигідніше ?
Болтушка Му• 24 августа в 23:27
Ответ для3@йk@
Поки що дивлюсь через букінг.
На Чек вигідніше ?
Вы в Германии?
Лизочек• 24 августа в 23:27
Ответ для3@йk@
Написано «все включено»…
зависит от стоимости
Ранковий базар• 24 августа в 23:28
Ответ для3@йk@
Дякую за відгук. Ви знімали квартиру?
Підкажіть, будь ласка, де бронювали?
Да, но я ехала с подростками на 11 дней, мне нужно было готовить самой. Мы фликсбасом ехали, но румынский перевозчик. Туалеты в автобусе были закрыты и еще пару неприятных моментов. Мы бронировали тоже на букинг у David Aprilia, хорошая квартира
Ушла и Пришла• 24 августа в 23:28
Ответ для3@йk@
Написано «все включено»…
Так, це ціна за все включено
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:29
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Дякую за пораду. Так, треба все дізнаватись.
Ще в деяких готелях хочуть при поселенні дані карти і утримати з неї певну суму на випадок псування майна чи чогось подібного.
І це теж треба враховувати, адже хтось може їхати лише з готівкою.
Ранковий базар• 24 августа в 23:29
Ответ для3@йk@
Дякую за відгук. Ви знімали квартиру?
Підкажіть, будь ласка, де бронювали?
2 тисячі якої валюти?
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:29
Ответ дляРанковий базар
Підкажіть, будь ласка, в обмінниках не надто вигідні умови?
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:33
Ответ дляБолтушка Му
Вы в Германии?
Так
Ранковий базар• 24 августа в 23:33
Ответ для3@йk@
Якщо знімати малу суму, то капець... за 50 лей конвертація 25 лей, я в магазинах картою платила. За більшу менша конвертація. Можливо вигідніше 50 євро обміняти в обміннику, мені це в голову не прийшло... а от таксі не дуже дороге, майже всі продавці знають англійську. Ми замовляли піццу в піцерії Pizzaro, смачна, 550г 8-10 євро, є український ресторан Колиба, смачно, але дорого
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:36
Ответ дляРанковий базар
Дякую за відгук.
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:36
Ответ дляРанковий базар
2 тисячі якої валюти?
грн
Ранковий базар• 24 августа в 23:37
Ответ для3@йk@
грн
Це хороша ціна, гарного відпочинку))
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:39
Ответ дляРанковий базар
Спасибі за відгук.

То ж євро можна розраховуватись ?
Записала назви закладів 🌷
Бойцовская• 24 августа в 23:39
Ответ для3@йk@
На скрін вище вказано, що все включено …
Когда перейдете к выбору номеров, вам покажет условия и цену
автор 3@йk@ • 24 августа в 23:41
Ответ дляРанковий базар
Це хороша ціна, гарного відпочинку))
Дякую. Хочу не доплачувати за багаж і одяг по мінімуму взяти в ручну кладь. Це реально?
Дуже давно не літала, вже не памʼятаю, що і як…