Мао_Мяо• 24 августа в 23:41
Батьківський контроль на айфон IOS
Вітаю, у кого стоїть батьківський контроль на IOS, перестали приходити сповіщення на телефон батьків, щоб продовжити час дитині в застосунках. Оновлення вже встановили, не допомогло. Порадьте, що робити, бо вже виносить мізки😅
Скромняшка• 24 августа в 23:45
У меня вообще не встал ребенку на иос родконтроль.
А на мой с последним обновлением не приходят уведомления на мессенджеры вообще! Не вижу, пока не зайду в приложение.
Дуболом• 25 августа в 00:06
Блин , отстаньте от детей. Вы бы хотели чтоб вас в детстве так контролировали ?
Не худа ні разу• 25 августа в 04:33
Я вам советую просто убрать родительский контроль, это не нормально.