мульти1• 25 августа 2025

Питання про ремонт на кухні і газовиків

Ви змінюєте газову плиту на нову + встановлюєте витяжку, при цьому є газовий котел + лічильників, які ховаєте у короб для краси, кухня мала кв.5 хрущівка, у них там купа вимог згідно з газовими стандартами, як це правильно організувати? Згідно з законами, не можна самостійно міняти, ще вліплять штраф. Як ви це організовували?
Kristal2013• 25 августа 2025
Газовый котел нельзя прятать в мебель. Остальное все скрыли съёмными фасадами. На днях была проверка, никак замечаний. Киев, если что.
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
у вас варочна панель газова? витяжка є над нею?
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Газ. На две. Спецом из за хотелки меняла столешницу. Над ней вытяжка. Вытяжка выведена на улицу. Котел в вент канал , как и был изначально.
автор мульти1 • 25 августа 2025
P.S. у мене не котел, а колонка лише для обігріву води
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
Це приватний будинок? Ви перед ремонтом з ними узгоджували? Робили якийсь проект?
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Что котел, что колонка, в мебель нельзя.
Lor111etta• 25 августа 2025
Дивіться техдокументацію.
Kristal2013• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Нет, это хрущ на венике. Ничего не согласовывали. Согласовывать нечего. Ничего не переносили, пломбы на месте. Установили поверхность, установили вытяжку, пригласили мебельщика,
озвучили что хочу, дождались изготовления, установили. Из требований, когда на днях была проверка, лёгкий доступ к счетчику и пломбам, доступ к вент каналу и дымоходу для проверки тяги. Всё.
bespe4na_mavpa• 25 августа 2025
Котёл можно закрывать мебелью, но сверху должен быть приток воздуха, мы делали в шкафу крышу не на всю глубину шкафа. Главное, чтоб вентиляционное отверстие не было полностью перекрыто отводом от вытяжки, чтоб свободно воздух от котла мог попадать в вентиляцию. Вытяжки над газовой поверхностью у нас нет, шкафы висят в один уровень

У нас газовщики несколько раз были на проверке, все норм
25Lida• 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
Можна. В мене газовий котел у шафі, контролер ходить постійно+ міняли лічильник, ніяких зауважень немає. Звісно що зверху ми зробили зазор для вентиляції.
25Lida• 25 августа 2025
Якщо ви змінюєте місце розташування газових приборів, то перед початком робіт повинні звернутися в газову організацію для виготовлення проекту. Якщо все залишається на місці, то ніяких узгоджувальних дій не потрібно. Просто робите все по уму. Не можна в одну вентшахту виводити і витяжку, і колонку. Витяжку розташовуєте на певній відстані від поверхні. Для маленької кухні рекомендую придивитись до варильної поверхні на 3 конфорки.
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляLor111etta
Дивіться техдокументацію.
яку і де?
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
Бачу купа ремонтів і квартир, де приховано все...
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
Так ви не маєте права самі установлювати газові прилади, так же у них написано
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляbespe4na_mavpa

Можете скинути фото?
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ для25Lida
Я хочу газ + індукцію, таких нема на 3
coloritka• 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
Можна. Ніхто зараз котли на всеогляд не виставляє. Головне відкритий верх
coloritka• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Я хочу газ + індукцію, таких нема на 3
Чудовий варіант. В мене така багато ррків. Правда газ і електро на склокераміці)) єдиний мінус це постійно її натирати
Lenka_sonechko• 25 августа 2025
Настінні котли зашивати можна (з вентиляцією), напольні ні
luda-00• 25 августа 2025
Ответ дляKristal2013
У меня спрятан котел но шкаф не до потолка, и газ трубы. Счетчик и краники открыты.
Lor111etta• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
яку і де?
А чому ви нічого не маєте?
Ви що,самовільно установлювали газові прилади?
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ дляLor111etta
А чому ви нічого не маєте?
самостійно вварила собі лічильник
25Lida• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Я хочу газ + індукцію, таких нема на 3
Ваша електропроводка в хрущі індукцію потягне? Не боїтесь що постійно буде вибивати?
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ для25Lida
поміняна давно на супер нову
25Lida• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
поміняна давно на супер нову
Головне щоб виділеної потужності хватало. Я би придбала маленьку індукцію на пару конфорок на всяк випадок, і ховала би її в шухляду. Є потреба-дістав, поставив на варильну поверхню і користуєшся. Ну то я, мені газом користуватися вигідніше по ціні. Але електрична плита є, на всяк випадок, часи зараз непередбачувані.
автор мульти1 • 25 августа 2025
Ответ для25Lida
Від газової багато жиру
25Lida• 25 августа 2025
Ответ длямульти1
Від газової багато жиру
Жир не від газу, а від того що готуєш. Від газу інші вихлопи. Але на кухні все треба прибирати незалежно від того, яка варильна поверхня. Я користуюсь газом, фільтри витяжки мию раз в місяць-півтора, закинула в пм ось і все прибирання. Але я вас не вмовляю і не відговорюю. Ви ж свій побут влаштовуєте за свої кошти. Просто я колись жила в хрущі і мала кухню 6 кв.м після перепланування, знаю що кожен сантиметр ’на вагу золота’, тому і запропонувала 3х комфорочну поверхню.
автор мульти1 • 26 августа 2025
Ответ для25Lida
Мені теж вони подобаються, але от саме комбіновані ідуть 60 см...