Муууумие• 25 августа в 10:08

Вам подобалось, як Ви виглядали раніше?

Мені ні, особливо в 18-22 роки, потім більше собі почала подобатись. Найбільше подобаюсь собі зараз в 25-26 років. Але чоловікам я подобалась і тоді, хоча мала трохи зайвої ваги. А Ви коли собі найчастіше подобались?
Реанимация• 25 августа в 10:10
27-33
Белая и пушистая• 25 августа в 10:13
Подобалась коли раніше. Десь до 35 подобалась собі, потім був момент -ні. Потім знову подобалась. Зараз я просто сприймаю свій вік (і не аналізую краще я стаю чи ні, яка є, така і є) і радію життю. Але адекватно бачу, що була в юності красуня)) Якось так...
Херсон це Україна• 25 августа в 10:14
Я в 40 виглядала краще ніж в 20. Але це заслуга доньки, допомагала підібрати косметологів, образ в цілому.
Заліковий троль• 25 августа в 10:15
В 17-25 подобалася собі найбільше. Зараз в 32 вже не то, вік вже видно, особливо поруч з дівчатами 18+ років
Пліткарка• 25 августа в 10:15
Нравлюсь себе всегда, и сейчас, и у меня не было страшного периода, ну типа когда смотрят старые фотки и хохочут, но пик красоты был 25-35, где-то так, сейчас хуже если сравнивать с собой в 35, но на общем фоне все равно очень хорошо
курасаны• 25 августа в 10:18
Ніколи собі не подобалась, навіть тоді , коли виглядала бездоганно.
Треба це проробити і подобатись собі завжди незалежно від загальних норм.
Ростки жимолости• 25 августа в 10:20
В 33-35 я була найкраща версія, як зовні, так і по розуму, продуктивності і працездатності.
Ряженка• 25 августа в 10:29
У мене гроші зʼявилися і почала подобатися, потім трохи набрала вагу…зараз хочу скинути 6-7кг
Ні грама• 25 августа в 10:31
Після перший пологів в 28 була просто бомба, важила 46 кг але якось так воно все було красиво і такого плаского живота в мене не було ні до ні після... через місяць після пологів талія була 60 см... Просто неймовірне щось було... Більше такого не вдавалося ніколи. Зараз мені 40.
Кидстаффовна• 25 августа в 10:32
В моменте редко себе нравлюсь. А потом пересматриваю и думаю, какая же я офигенная красотка. В каждом возрасте по-другому, но всегда очень красивая. почему так самокритично к себе отношусь именно в моменте не знаю.
Тирамісу на терасі• 25 августа в 10:44
Чисто візуально в 21, мабуть.
Але зараз в 35+ теж нормально, бо є гроші на дорогий одяг, косметолога.
Є укладка і т.д.
Тому з часом з´явився стиль і лоск
Але в 20, так, була дуже вродлива
Железобетон• 25 августа в 10:57
В 25-26 офигенно выглядела.
Відповів всім• 25 августа в 11:45
Я собі і зараз подобаюсь, і раніше подобалась. Але найкраще я виглядала в 20-38 років. Плюс я дуже витончено одягалась, носила підбори та робила різні зачіски, зараз продовжую за собою дивитись, але вже не так вичурно.
короткопамятна• 25 августа в 12:54
33-35 дуже подобалось
ЯблокоРаздора• 26 августа в 23:26
Так само, я подобаюся собі в більш дорослому віці.