Муууумие• 25 августа 2025
Вам подобалось, як Ви виглядали раніше?
Мені ні, особливо в 18-22 роки, потім більше собі почала подобатись. Найбільше подобаюсь собі зараз в 25-26 років. Але чоловікам я подобалась і тоді, хоча мала трохи зайвої ваги. А Ви коли собі найчастіше подобались?
Белая и пушистая• 25 августа 2025
Подобалась коли раніше. Десь до 35 подобалась собі, потім був момент -ні. Потім знову подобалась. Зараз я просто сприймаю свій вік (і не аналізую краще я стаю чи ні, яка є, така і є) і радію життю. Але адекватно бачу, що була в юності красуня)) Якось так...
Херсон це Україна• 25 августа 2025
Я в 40 виглядала краще ніж в 20. Але це заслуга доньки, допомагала підібрати косметологів, образ в цілому.
Заліковий троль• 25 августа 2025
В 17-25 подобалася собі найбільше. Зараз в 32 вже не то, вік вже видно, особливо поруч з дівчатами 18+ років
Пліткарка• 25 августа 2025
Нравлюсь себе всегда, и сейчас, и у меня не было страшного периода, ну типа когда смотрят старые фотки и хохочут, но пик красоты был 25-35, где-то так, сейчас хуже если сравнивать с собой в 35, но на общем фоне все равно очень хорошо
курасаны• 25 августа 2025
Ніколи собі не подобалась, навіть тоді , коли виглядала бездоганно.
Треба це проробити і подобатись собі завжди незалежно від загальних норм.
Ростки жимолости• 25 августа 2025
В 33-35 я була найкраща версія, як зовні, так і по розуму, продуктивності і працездатності.
Ряженка• 25 августа 2025
У мене гроші зʼявилися і почала подобатися, потім трохи набрала вагу…зараз хочу скинути 6-7кг
Ні грама• 25 августа 2025
Після перший пологів в 28 була просто бомба, важила 46 кг але якось так воно все було красиво і такого плаского живота в мене не було ні до ні після... через місяць після пологів талія була 60 см... Просто неймовірне щось було... Більше такого не вдавалося ніколи. Зараз мені 40.
Кидстаффовна• 25 августа 2025
В моменте редко себе нравлюсь. А потом пересматриваю и думаю, какая же я офигенная красотка. В каждом возрасте по-другому, но всегда очень красивая. почему так самокритично к себе отношусь именно в моменте не знаю.
Тирамісу на терасі• 25 августа 2025
Чисто візуально в 21, мабуть.
Але зараз в 35+ теж нормально, бо є гроші на дорогий одяг, косметолога.
Є укладка і т.д.
Тому з часом з´явився стиль і лоск
Але в 20, так, була дуже вродлива
Є укладка і т.д.
Тому з часом з´явився стиль і лоск
Але в 20, так, була дуже вродлива
Відповів всім• 25 августа 2025
Я собі і зараз подобаюсь, і раніше подобалась. Але найкраще я виглядала в 20-38 років. Плюс я дуже витончено одягалась, носила підбори та робила різні зачіски, зараз продовжую за собою дивитись, але вже не так вичурно.