Ширли-Мырли• 25 августа в 13:50
Дерматолог допоможе вилікувати прищі?
Зявилися прищі 10 днів тому, самостійно не можу впоратись, стає ще гірше (
Наніч точкового намагалася левомеколь то тепер ще і чешеться(
Це профіль дерматолога чи гастро?
Дякую за поради.
Це профіль дерматолога чи гастро?
Дякую за поради.
Ширли-Мырли
• 25 августа в 13:55
Ответ дляБабо-лебідка
а как Вы думаете, для чего дерматологи и что они лечат?
Ніколи не мала проблеми зі шкірою. Просто якщо наприклад дерматолог скаже що це від харчування чи алергія і.д.
Чи він також цим займається і розуміється?
Не хочу викидати гроші по колу просто так
Ширли-Мырли
• 25 августа в 13:56
Ответ дляБабо-лебідка
Невже не можна нормально відповісти?
YanaSultana• 25 августа в 14:04
Может скушали что то не то? К врачу нужно если никогда не беспокоило вас. Анализи нудно сдавать мочу, ккал, кровь...
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:06
Ответ дляYanaSultana
Та а що воно покаже? Запалення в мене немає.
YanaSultana• 25 августа в 14:09
Ответ дляШирли-Мырли
Покажет почему сыпь у вас появилась ....
Почемучечка• 25 августа в 14:11
Ви до гастроентеролога підете з прищами?
а з головним болем до проктолога?
Смайликівна• 25 августа в 14:12
Ответ дляШирли-Мырли
прыщи сейчас считаются самостоятельным заболеванием кожи и лечат его отдельно.
мне правда интересно, вы говорите 10 дн назад появились прыщи, а ск вам лет?
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:17
Ответ дляСмайликівна
43 роки, в мене взагалі такого висипу ніколи не було. Ну міг вилізти прищ перед кд чи поодинокі могли бути, а це просто караул.
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:19
Ответ дляYanaSultana
В загальному аналізі точно не покаже. Чи в сечі. Кал - ну то якщо наприклад глисти виявити, десбактеріоз.
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:21
Ответ дляYanaSultana
Але здати можна для загального аналізу, хоча мабуть треба біохімія крові, а не загальний аналіз
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:22
Ответ дляПочемучечка
а з головним болем до проктолога?
Травлення може впливати на прищі, жовчний наприклад. Тому і запитала з чого мені почати. Оскільки ситуація погіршується.
Таке відчуття що тут якби познущатися заходять в тему
Смайликівна• 25 августа в 14:24
Ответ дляШирли-Мырли
ну в 43 прыщи скорее всего являются следствием чего то
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:26
Ответ дляСмайликівна
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
Ні, тут сама не знаю на що думати. Приймала залізо, був аж на початку місяця курс в12. Можливо якась харчова алергія ще. Як зрозуміти причину?
Смайликівна• 25 августа в 14:26
Ответ дляШирли-Мырли
ну я ж говорю, терапевт и чат жпт пробуйте доя начала
это бесплатно
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:26
Ответ дляСмайликівна
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
а с чатом жпт обсуждали?
может вам к терапевту сначала?
А толку, вона мені призначила ліки. Хіба що направлення дасть ще кудись.
Смайликівна• 25 августа в 14:26
Ответ дляШирли-Мырли
а диагноз поставила?
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:27
Ответ дляСмайликівна
а диагноз поставила?
Анемія поки що. Завтра маю здати феритин для контролю. І такий бонус як прищі ще додався, це мене дуже вибиває з колії
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:39
Ответ дляСлобожаночка
К гинекологу на анализы гормонов
Все в порядку, нещодавно була.
Слобожаночка• 25 августа в 14:39
Ответ дляШирли-Мырли
Все в порядку, нещодавно була.
Значит, надо исключить жкт/стресс. Был стресс недавно сильный?
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:40
Ответ дляСлобожаночка
Сильний ні, все як завжди
Губи з філером• 25 августа в 14:40
Могут быть паразиты, глисты в организме. И давать реакцию на кожу.
Слобожаночка• 25 августа в 14:40
Ответ дляШирли-Мырли
Сильний ні, все як завжди
Дерматолог максимум пропишет вам ретиноиды крем/Скинорен. Важно бороться с внутренней причиной прыщей…
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:42
Ответ дляГуби з філером
Як варіант, але їх виявити не так легко (
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:43
Ответ дляСлобожаночка
Їх не було, поки не почала пити препарати заліза. Можливо це після інєкцій в12, хоча не відразу почалось
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:45
Не так легко як здається це все виявити. Наприклад гастро, це треба гастроскопія, тест на хеліобактер. Потім колоноскопія. Бррр
Купа аналізів.
Слобожаночка• 25 августа в 14:51
Ответ дляШирли-Мырли
Если прыщи пошли сразу после начала приема препаратов, то причина в препаратах, возможно, вам они не подходят.
Ширли-Мырли
• 25 августа в 14:53
Ответ дляСлобожаночка
Ні не відразу, через 10-12 днів після курсу в12.
То ж не впевнена чи через це